2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Saol kuzum benim

Gebelikte kullanılan ilaçlar var bir sor kuzum bakayım kendi doktoruna olmadı dışarıdan temin edersiniz

Gunaydin hayir olsunnn su ya anlat derler biz de sıkıntılı rüyaysa
Amin yavrum. Sıkıntılı demek de günah olur. Bebeğimin biri otizmli doğuyordu doğduktan sonra açıklıyodu doktor.ama bebekler de bebek gibi değil büyümüş çocuk olmuş. ilk duyduğumda çok üzülüyorum sonra görmeye gittiğimde ben üzüldüğüm için bana çok sert ters davranıyor çocuk sonra işfilendikçe oyun oynadıkça seviyor beni. Böyie değişik bişeydi.Allah hayra yazsın gerçekten. Sonra kalktım Bime gittim ben de Bi. Değişiğim işte

Böyle bir bilgi gördüm kızlar. Ve bir yayında bebek hemşiresi dinlemiştim ikiz anneleri aynı anda emzirsin mutlaka demişti paylaşayım dedim
Sağma değilde biri emerken diğerine süt toplama şeysi var ya mochi filan ondan fayda gören olmuş baya. İki bebeği aynı anda emzirmek çook zormuş zapt edememişti ikiz grubunda anneler. Başaran yok

Allahım herşeyin en hayırlısını versin inşallah kuzum benim korkular çok normall yaklaştıkça zaman sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin önce ne gelirse kabulümüz inşallah Oh iyi yapmışsın aldın mı bişiler

Aminn ne gelirse kabulüm. Allahım üzülmekten asi gelmekten esirgesin inşallah
Aldım aldım epey şey var da ihtiyaç aldım. Müslin aldım işte 2 tane daha. Bi de peluş gibi bebek patiklerinden aldım owlilerine uysun istedim ama tam uymuyor yine de aldım 7 lira idi kuzum

Sağma değilde biri emerken diğerine süt toplama şeysi var ya mochi filan ondan fayda gören olmuş baya. İki bebeği aynı anda emzirmek çook zormuş zapt edememişti ikiz grubunda anneler. Başaran yok
Birini bebek emerken diğerinden makinayla sağılsa nolur

Gebelikte kullanılan ilaçlar var bir sor kuzum bakayım kendi doktoruna olmadı dışarıdan temin edersiniz
Var kuuzm da o saattee napabılcektım cok gectı
Insan ıyılsmeye calısırken zorla hasta edıyorlar
Sonradan getırdıelr verdıler o kadar kuvrandıktan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…