2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Nukun smzik biberon temizleyicisiyle ilk başta yıkadım sonra bol suyla duruladım ardından tencereye su bırakıp kaynattım biberon ve emzikleri içine atıp 5 dk kaynatıp çıkardım
Ben de kaynatma yapıp kaldırıcam da öncesinde deterjanıyla yıkayım mı. Ben de emzik biberon için Green clean almıştım. Bir de sağma pompalarının sadece kabloları kaynatılmıyor sanırım diğer parçalar kaynatılabiliyor dimi

Aynen öyle vallahi. Allah nasip ederse de Ek gıda sürecine girmeden de Bi posta alışverişimiz olcak biliyorsun dimi
Sen naptın gezdin mi doktor sonrası
Yaa evet ümidim o zamana elimizi toplarız diyorum aslında meyve sıkacagı hep lazım cocuk icin de o yüzden alıcam illaki valla cokta gezemedim bi e bebek dolandm depend m almistim ya geri bide l aldm kilitli poset aldm bide kısa kollu zibin hic almamistim nolur nolmaz diye ondan aldm cıktm

Ayy yok ona da sinir oldum biz hoc meyce suyu icmeyiz icersem dısarda arada bi portakal icerim simdi internetten ona bakıyorum araba yedi 1000 lira.napim azda ben yeyim battı balık yan gider
Katı meyve sıkacagından nefret ediyorum aşırııı yer kaplıyorlar ve bi tane havuç sıksan 20 tane makine parçası yıkıyosun kv de vardı sıfır bana vermişti geri verdim anneminkini alıyorum lazım olunca çocuk düşünmeye başladığmzda bol bol havuç suyu sıkardım onunki çook iyi kucucuk öyle bulsam hemen alıcam

Hee iyi bakalım yavrum güle güle kullan. Bugünkü 1000tl senin modunu düşürmüş
Can sağlığı olsun yine de

Ne marka canım bende hic sevmem valla oyle yer tutacak sey hic alma ihticaycim olmadi o yüzden ama simdi el mahkum

nurselek ben aventin biberonunu almsitim icinden cıkanda yanlıs hatirlamiyorsam sey yaziyordu kaynamis suyun icinde 5 dk parcalar birbirine degmeden ve tencereye degmeden bekletin diyordu ama huy yinede bi bebe deterjanı vururum ben

Ben yinede deterjanıyla yıkadım canım içime daha çok sindi sağma pompasınında biberonunu ve göğüsle temas eden kısımlarını aynı şekilde yaptım

Ben de pompanın falan içindeki kağıttan okudum şimdi 5 dakika kaynatma öneriyorlar fazlasını değil. Öncesinde Bi deterjan gezdiririm bende gene heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…