2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Herşeyin yolunda olmasına sevindim canım gözün aydın kilolaları sanki iyi gibi ya haftalarına göre bir sıkıntı göreeydi söylerdi hiç aklına takma ☺️ Pazartesi tekrar gidecem kontrole 30 oluyorum tekrar ecopirini sorayım çok saol canım teşekkür ederim
Öyle kuzum normal dedi sonuçta hayırlısı. Şu tahlillerim inşallah sorun çıkarmaz 🤲🏻

Tek tek alıntalayamadım çok saolun Kızlar..allah razı olsun..
Öğlen daha iyi görebilmek için vajinal muayene etti..
Kalp atışı dün 130 du bugün139 atıyordu🙏🏼
6+4 dü dün,bugün 6+5 ölçtü.gelişiminden sıkıntı yok şükür..
Kesenin şeklini daha güzel gördü.kese arkasında olan 13 mm olan kanama 6 mm ye indi.Dün görmemişti bugün kese önünde de 11mm lik var dedi ama önemli olan arkadakinin yok olmasını sağlayabilmek dedi.
Bol Istırahat edeceksin ilaçlar aynen devam Sadece aspirini kesti.1 hafta sonra kontrol dedi..

Ama ben dün en kötü gecemi yaşadım diyebilirim.midem çok ama çok kötü oldu inledim resmen.hiç birşey yiyemiyordum eşime salata aldırdım yedikten sonra 1 saat mide gaz sancısı çektim,Yanında mide bulantısıda devam ediyordu.en son çıkardım biraz rahatladım.mide bulantısı için damardan ilaç verdiler iki kez geçirmedi.en son başka bir ilaç verdiler o biraz Mide ağrımı rahatlattı ama yine de geçmedi.yatıp dinlenmem gerekiyor kanamadan ötürü ama yatınca mide sancım başlıyor kıvrandım resmen..
Şu an da da aynıyım ama dünkü gibi değilim şükür.Açım midem su veriyor ama ne yersem salatalık bile zeytin bile gaz yapıyor.😞
Anneme geldim burada kalacağım doktora kontrolüne gidene kadar..İnşallah atlatacağız🙏🏼🙏🏼
Canim benim daha iyiye gidicek insallah hersey 🤲 cubuk kraker tuzlu seyler yemeye calis salatalik falan gaz yapar kuzum benim. Hayirlisiyla insallah gecicek biticek bu da guzel seyleri konuscaz 🤲🧿❤️

Valla hic hesapta yoktu bu su olayi az canımı sıkmadı degilde düsünmemeye calisiyorum diger gelmene rahimin durumuna bakalm dedi heralde vajinal.bakıcak
Öyle insan ister istemez kafasına takıyor ama Allah ın izni ile sorun çıkarmayacak kuzum. Öyle çok endişe edilecek bir şey olsa ona göre konuşurdu. Zaten 30 lu haftalarda doğal olarak azalması gerekiyor. Vajinal bakmadı bana baksa da müsait değildi 🙈 ağdaya da korkuyorum ya ne yapsam bilmiyorum hiç. Rahim uzunluğu kaç çıktı söyledi mi bana söylemedi de. Olumsuz bir şey görse söylerdi heralde diyorum

Kesenin şeklini daha güzel gördü.kese arkasında olan 13 mm olan kanama 6 mm ye indi.Dün görmemişti bugün kese önünde de 11mm lik var dedi ama önemli olan arkadakinin yok olmasını sağlayabilmek dedi.
Bol Istırahat edeceksin ilaçlar aynen devam Sadece aspirini kesti.1 hafta sonra kontrol dedi..

Ama ben dün en kötü gecemi yaşadım diyebilirim.midem çok ama çok kötü oldu inledim resmen.hiç birşey yiyemiyordum eşime salata aldırdım yedikten sonra 1 saat mide gaz sancısı çektim,Yanında mide bulantısıda devam ediyordu.en son çıkardım biraz rahatladım.mide bulantısı için damardan ilaç verdiler iki kez geçirmedi.en son başka bir ilaç verdiler o biraz Mide ağrımı rahatlattı ama yine de geçmedi.yatıp dinlenmem gerekiyor kanamadan ötürü ama yatınca mide sancım başlıyor kıvrandım resmen..
Şu an da da aynıyım ama dünkü gibi değilim şükür.Açım midem su veriyor ama ne yersem salatalık bile zeytin bile gaz yapıyor.😞
Anneme geldim burada kalacağım doktora kontrolüne gidene kadar..İnşallah atlatacağız🙏🏼🙏🏼
Kuzum salata suanda yiyeceğin en son sey ciğ özellıkle hasta mıdeyu daha da hasta eder ben 10 yasından berı mıde hastasıyım
Yumusak seyelr yemeye cakıs corba muhallebı gıbu gıbı dıkkat et kendıne daha da duzelecek hersey 🤲🤲🤲🤗🤗🤗

Çok şükür gozunaydin cnm güzel kiloları bak sen popolarini gösteriyorlar sağlıkla gelsin perde sezeryan olsun varsın 👏👏👏umarım karaciğer enzimleri de oynama olur sıkıntıların gider ecopirini Dr bir dahakine keser senin o halde 🤔🤔🤔

Cnm ben o markayi trendyolda aldım daha gelmedi ama arada 20 TL Trendyol daha ucuz🤭🤭🤭🤭ama oyun halısı i bulursam alacağım yarın 😂

Cnm çok şükür ins o kanama alanida kalmayacak iden de stresten olmuş olabilir ins oda geçer annemde olman iyi olmuş sana bakar annen kontrolde herşey daha güzel.olsun ...
Sağ ol kuzucum. Aynen inşallah tahlillerim iyi gider tansiyon da yükselmez 🤲🏻 Aynen kesecek ecopirini

Öyle insan ister istemez kafasına takıyor ama Allah ın izni ile sorun çıkarmayacak kuzum. Öyle çok endişe edilecek bir şey olsa ona göre konuşurdu. Zaten 30 lu haftalarda doğal olarak azalması gerekiyor. Vajinal bakmadı bana baksa da müsait değildi 🙈 ağdaya da korkuyorum ya ne yapsam bilmiyorum hiç. Rahim uzunluğu kaç çıktı söyledi mi bana söylemedi de. Olumsuz bir şey görse söylerdi heralde diyorum
Yaa unuttum sormayı biliyo musun su lafı edimce aklim gitti sadece iyi miydi diye soralbildm evet dedinay bu ay baksaydi bana da hazır agdalıydim🤣🤣

Hepsini atlatacaksın inşallah 🤲🏻 Geçmiş olsun kuzum. Bende de kese altında vardı mesela kanama alanı tabii yeri itibari ile tehlikeli olanlar ayrı. İnşallah o tehlikeli olan tamamen yok olacak 🤲🏻 Karbonhidrat yesen miden için. Bana en çok o iyi gelirdi sebze meyve süt ürünleri daha da kötü yapar

A62E8459-BC3D-4E9C-A38C-B1EC7DA0DA7A.jpeg

Hello teyzeler bir tanesine ikimiz sığarız ama annem özenmiş almış bozuntuya vermeyin 😂 bize biraz dua edin de büyütelim totoları içeride 🙂🌺

X