2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu bebeğin suyu gerçekten su içmekle mi alaklı acaba cunku ben gercekten En fazla 1 lt içen bir insanım yeni yeni 2 lt ye çıkarmaya çalışıyrum

Geçmiş olsun kuzucum bu muayenede de güzel geçmiş maşallahh güzel güzel büyümüş yavruların

Kaç kg olmus yavrucakk

Tek tek alıntalayamadım çok saolun Kızlar..allah razı olsun..
Öğlen daha iyi görebilmek için vajinal muayene etti..
Kalp atışı dün 130 du bugün139 atıyordu
6+4 dü dün,bugün 6+5 ölçtü.gelişiminden sıkıntı yok şükür..
Kesenin şeklini daha güzel gördü.kese arkasında olan 13 mm olan kanama 6 mm ye indi.Dün görmemişti bugün kese önünde de 11mm lik var dedi ama önemli olan arkadakinin yok olmasını sağlayabilmek dedi.
Bol Istırahat edeceksin ilaçlar aynen devam Sadece aspirini kesti.1 hafta sonra kontrol dedi..

Ama ben dün en kötü gecemi yaşadım diyebilirim.midem çok ama çok kötü oldu inledim resmen.hiç birşey yiyemiyordum eşime salata aldırdım yedikten sonra 1 saat mide gaz sancısı çektim,Yanında mide bulantısıda devam ediyordu.en son çıkardım biraz rahatladım.mide bulantısı için damardan ilaç verdiler iki kez geçirmedi.en son başka bir ilaç verdiler o biraz Mide ağrımı rahatlattı ama yine de geçmedi.yatıp dinlenmem gerekiyor kanamadan ötürü ama yatınca mide sancım başlıyor kıvrandım resmen..
Şu an da da aynıyım ama dünkü gibi değilim şükür.Açım midem su veriyor ama ne yersem salatalık bile zeytin bile gaz yapıyor.
Anneme geldim burada kalacağım doktora kontrolüne gidene kadar..İnşallah atlatacağız

Koymadım yavrum eğer imkan olursa süt saklama şişesi alacağım. Alamazsam poşet koyacağım
Tamam he unutma sıcak su torbası koyvaksna onu da koy. Bunlar unutulabilecek şeyler ya
Ben de nem ölçeri falan açıp kurulumunu yaptım telefona indşrism9

Herşeyin yolunda olmasına sevindim canım gözün aydın kilolaları sanki iyi gibi ya haftalarına göre bir sıkıntı göreeydi söylerdi hiç aklına takma Pazartesi tekrar gidecem kontrole 30 oluyorum tekrar ecopirini sorayım çok saol canım teşekkür ederim

Y
Bu bebeğin suyu gerçekten su içmekle mi alaklı acaba cunku ben gercekten En fazla 1 lt içen bir insanım yeni yeni 2 lt ye çıkarmaya çalışıyrum
Yani suyla alakalı olsa 2.5 altina hic dusmuyorum bastan beri 3 e yakin bazen 3 lt ile bitiriyorum günü anlamadm valla bende

Valla hic hesapta yoktu bu su olayi az canımı sıkmadı degilde düsünmemeye calisiyorum diger gelmene rahimin durumuna bakalm dedi heralde vajinal.bakıcak

Ayy yok ona da sinir oldum biz hoc meyce suyu icmeyiz icersem dısarda arada bi portakal icerim simdi internetten ona bakıyorum araba yedi 1000 lira.napim azda ben yeyim battı balık yan gider
Kız sabreder yaa korkma valla. Ben de benimkine dedim havuç armut al diye
Katı meyve sıkacağınız var mı havuç suyunu nasıl sıkıyorsun

Çoooook şükür canım, çok sevindim arkadaki kanama alanının küçülmesine.
Sen de iyi olacaksın inşallah.
Şimdi bebeğin ile ilgili güzel şeyler duydun, stresin de azalacak.
Böylelikle miden çok daha iyi olacak inşallah.
Stres mideyi çok etkiliyor çünkü.
Şimdi peki sadece Coraspin’i mi kesti?
Oksapar’a devam mı?

Çok şükür gozunaydin cnm güzel kiloları bak sen popolarini gösteriyorlar sağlıkla gelsin perde sezeryan olsun varsın umarım karaciğer enzimleri de oynama olur sıkıntıların gider ecopirini Dr bir dahakine keser senin o halde
kızlar yarın bime gelecek olan ana kucağına ne diyosunuz alınır mı acaba
Cnm ben o markayi trendyolda aldım daha gelmedi ama arada 20 TL Trendyol daha ucuzama oyun halısı i bulursam alacağım yarın
Cnm çok şükür ins o kanama alanida kalmayacak iden de stresten olmuş olabilir ins oda geçer annemde olman iyi olmuş sana bakar annen kontrolde herşey daha güzel.olsun ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…