2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynnneennn öyleee benim bi akrabam 15 sene sonra tüp ile kavuştu doğdu bebeği süreklii şikayet sirekli üfleyerek baktı cocuğa insallah hep şükürlü oluruz gercekten merhametimizi arttır allahımm

Yok yavrumhiç bişi yapmıyorum aslında ful oturuyorum. boyacı geleceği gün anneme geççem akabinde temizlik başlar zaten kv ilgilencek artık sonra bi bavula koymak kalıcak insallah sonra yatt bekleee

ZEYNEPP5555 Kilya nurselek
Gunaydın kızlar nen artık hafta saymayı bıraktım
Karantına sürecimim 14. Gununde mrb
Tabı buda bı yerde anlam ıfade etmıyor
Karantına surecı bıtmıs olsada hasta kendını ıyı hıasetmeden hıc bısey normal degıl
Gece 4 e kadar idare ettim bugun cok sukır ama 4 den 7 ye kadar kıvrandım yıne
Balonlu hava dedıgım madde artık takılınca oksuruk krızıne sokuyor benı kullanamıyorum
Asırı mıde bulantısı ıle hep kusma eylemi ama sadece salya ve kopuk iştah 000 bırde uzerımı degıstırırken sag kaburgam hırt yaptı bırde onun acısını yasıyorum
Nst
Kan ölcumu
Tahlıl
Tansıyon
Gunluk rutın bakım yapılıyor
Benden bu kadar kendınıze dı kkat edın

Evet yaa cok tuhaf bi hiss benö bebeğin kafası hep aynı yerde oldugu için hep aynı yer pıt pıt oluyo kesn o hıçkırık yani

Annem bi tane tam takım hastane cıkısı al kesin dedi bunu aldım ben de bunu içeri vericem dün yaptgım şeydi ya 3 takım ayarladım orada kalırken giydirmek için. 2 tane tam takım bi tane tulum takım koydum bir de bu olacak yeter heralde dimi

Eklentiler

• BFC02E1C-D82A-4106-9A5B-8DD2D53ABCB4.jpeg
    149 KB · Görüntüleme: 25
Cnm yaşadığın kolay değil geçiş süreci illaki yavaş olacak ama ins evine çıkacaksın duam seninle cnm

canım zorlu sürecin çoğu gitti azı kaldı dualarımız seninle sağlıkla bebişi kucağına alınca hepsi unutulcak inşallah

Çoğu gitti azı kaldı olarak düşün canım kritik dönemleri atlattın bence inşallah
Her şey güzel olcak merak etme Allahın izniyle elbet

Allahım yarebbim yaa
Bence yere kuzum. Gerçi Kilya filan çanta hazırladı o daha araştırdı biliyor söyler ama bence yeter 4 takım gibi düşün daha nolsun

İnsallah hepsi gececek canım en kötü zamanlar geride kaldı insallah böyle düsün yavas yavas toparlama sureci boyle boyle geccek bitecek insallah

Artik insallah iyilesme surecine geciyosun kuzum bebisinde iyidir az kaldi saglikla gelmesine insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…