2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Allah ım hepimize sag salim kavustugumuz günü nasip etsin insallah tek derdimiz gazlarini sütlerini konusmak olsunvalla hep sunu diyorum Allah im bizi nankor kullarndan eyleme bugunleri unutturma o kadar cok arkadsm var ki tup bebekten sonra ay yok mamasi pahali yok bezi soyle yok masrafi cok ya biz yokluklarina neler döktük onlarn halimize bin sukretmek lazim

Oyle ama ya hava da almak istiyor insan sen sanki evde bavulm var demistin en olmadi onu kullanirsin nolcak sanki

Sen dikkat et kuzucum yine de bak az iyi hissediyorum diye şımarma
Bitmiş az kalmıştır zatwn senin de böyle parsel parsel yok. Valize koyup ağzını açık bırakabilirsin. Bi de boyacı gelince sakın elini bişeye sürme dönme peşinde bak

Inanirim bende öyle sans coktur ben zaten bahtsiz bedevi gibiyimdir kimse nobet tutmak istemezdi en kotu hastalari ben cekerim benim nobetim hel yogun gecer herkes dalga gecer benimle
Ay hadi yaa bizde de var öylr 2 arkadaş. Sırf bu yüzden onları çok sevdiğim halde çalışmak istemezdim yoğunluğu çeksrlerdi bildiğin exleri yatışları YB transferleri ayy kabus

Ay hadi yaa bizde de var öylr 2 arkadaş. Sırf bu yüzden onları çok sevdiğim halde çalışmak istemezdim yoğunluğu çeksrlerdi bildiğin exleri yatışları YB transferleri ayy kabus
Ben onlardanım istenöbetci dr bile kız yine mi sen varsn derdi esimi en cok portabl cekmeye ben cagırırdm simdi sen yoksunda rahatladm diyo bana

Bonkör zamanlarımızdı ilk alısverisiydi suan olsa alamazdm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…