2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sen senin aldığının Bi ara resmini atarsın bana olurmu. 250 tl üzeri Kilya Kilya yı evden çıkarana aşk olsun 😂
Hem ordan alacağını alsa hem suwen e gitse bugün ne güzel olur
Valla yavrum benim kader internet suwen den geliyorum beden yok 🙈 ama xl almayacağım kadın şok oldu xl diyince m al dedi tayt sordum s al dedi hatta yok dedim

Hep aynı yerde aylardır 😅 o yuzden ümdiim yok döneceğine dair 😅🙈 ne güzel onlar yer değiştirince karnın sallanıyodur baya 😅
Kimin nerde olduğunu bilmiyorum ama Bi gidiyorum kafa kafaya vermişler ikisi de aşağıda diyo Bi gidiyorum ultrasonda oğlanın kulağının dibinde kızın ayağı 😂 bende saldım artık takıksınlar kafalarına göre😁
Sen kızların dediğini duymadın heralde son hafta dönen bebeler varmış 😁😁

Valla yavrum benim kader internet suwen den geliyorum beden yok 🙈 ama xl almayacağım kadın şok oldu xl diyince m al dedi tayt sordum s al dedi hatta yok dedim
Hakkaten mi kız boşa çıkmış oldun 🤭
Yaa xl çok büyük ben dedim size. Yok o da abartmasın ama L al sen

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 Kilya Kilya nurselek nurselek
Gunaydın kızlar nen artık hafta saymayı bıraktım
Karantına sürecimim 14. Gununde mrb
Tabı buda bı yerde anlam ıfade etmıyor
Karantına surecı bıtmıs olsada hasta kendını ıyı hıasetmeden hıc bısey normal degıl
Gece 4 e kadar idare ettim bugun cok sukır ama 4 den 7 ye kadar kıvrandım yıne
Balonlu hava dedıgım madde artık takılınca oksuruk krızıne sokuyor benı kullanamıyorum
Asırı mıde bulantısı ıle hep kusma eylemi ama sadece salya ve kopuk iştah 000 bırde uzerımı degıstırırken sag kaburgam hırt yaptı bırde onun acısını yasıyorum
Nst
Kan ölcumu
Tahlıl
Tansıyon
Gunluk rutın bakım yapılıyor
Benden bu kadar kendınıze dı kkat edın
Rabbim tez vakitte kurtarsın seni yavrum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Hakkaten mi kız boşa çıkmış oldun 🤭
Yaa xl çok büyük ben dedim size. Yok o da abartmasın ama L al sen
Tayt hastaneden çıkarken için baktım da kadın sakın l alma dedi s al ya da en kötü m al dedi. Sütyen 80 bak dedi şöyle bir tarttı biçti beni 🤭😂 penti de suwen de çok durmadım. Reflü yatağı aldım ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 sevi bebe aldım. Babyjem vardı ama bebek kaymasın diye yaptıkları kemer bana pişik filan yapar gibi geldi sonuçta her şekilde kayacak ve bu kez orada birikecek bebek başka da ürün yoktu sevi bebe aldım çıktım. İnşallah sağlıkla kullanılır 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 50 TL indirim çekine de mama alacağım hipp marka da karar kıldım. Mama götürün diyorlar.

Labellaaa Labellaaa ve ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kızlar pijama geldi. Ve iyi ki açık renk almamışım siyah alt çamaşırım belli oluyor ki bol yani L beden şimdi bu halde oldu doğumdan sonra bol olacak belli ama iç gösterdiği için bol olması iyi giymek açısından. Ürün idare eder. Çok uzun ömürlü olmaz ama işte parasına göre iyi yani

Sen nerdesin kuzum adını bulamadım geçen etiketleyecektim merak ettim
Buralardayım ama yetişemiyorum sonradan okuyorum yazdıklarınızı işlerim biraz yoğun son toparlamaları yapıyorum belgelendirme denetimine hazırlık sonra da kısmetse izine ayrılacağım. Bakıyorum kızlar beni unutmuşlar dedim artık sesimi çıkarmadım :KK12:

Buralardayım ama yetişemiyorum sonradan okuyorum yazdıklarınızı işlerim biraz yoğun son toparlamaları yapıyorum belgelendirme denetimine hazırlık sonra da kısmetse izine ayrılacağım. Bakıyorum kızlar beni unutmuşlar dedim artık sesimi çıkarmadım :KK12:
Yaa unutur muyuz hiç etiketleyeceğim adını hatırlayamadım tam baktım yazmışsın sorayım dedim😬 Allah kolaylık versin kuzum yaz arada ya 🙂

Yaa unutur muyuz hiç etiketleyeceğim adını hatırlayamadım tam baktım yazmışsın sorayım dedim😬 Allah kolaylık versin kuzum yaz arada ya 🙂
Dün 2.doz aşımı oldum Allahtan tatil 29 ekim 28 ekimde yarım gün ben tam gün yaptım 4 gün evimdeyim artık. Eşim bebiş odasını boyuyordu onu bitirmiş temizlemiş sıfır oda oldu kısmetse hafta sonu mobilyalarını alacağız ikeadan nasıl olmuş ?

WhatsApp Image 2021-10-23 at 20.56.00.jpeg

Dün 2.doz aşımı oldum Allahtan tatil 29 ekim 28 ekimde yarım gün ben tam gün yaptım 4 gün evimdeyim artık. Eşim bebiş odasını boyuyordu onu bitirmiş temizlemiş sıfır oda oldu kısmetse hafta sonu mobilyalarını alacağız ikeadan nasıl olmuş ?

Eki Görüntüle 2940724
Ay ben bayıldımmmmm. 🥰
Süper olmuş canım. ❤️❤️❤️

Şifa olsun inşallah. 🙏

X