2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Iyi yapmissin e bebekten mi aldn en uygun ve islevlisi galiba o mama konusu bilmiyorum ya hastanede baska isterler mi bilemedim ben beklemedeyim simdilil alirsam da aklimfa bebelac gold hipp sma var
Yaa ben bu esimi napim 2xl aldirdi bana gelmis kargolar ama esim adresi hastane yazmis tum gıcık bu adam bakamadm yarın bakarm artık

Masallah bayıldım valla harika olmus

Nasıl güzel olmuş. Rabbim sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah bayıldımOda yapmadığım için görünce böyle bazen özeniyorum valla

Nasıl güzel olmuş. Rabbim sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah bayıldımOda yapmadığım için görünce böyle bazen özeniyorum valla
Sağol kuzum Amin inşallah . Perde de böyle yaptıracağım sarı yerler pembe olacak sadece duvar rengiyle aynı.

Eklentiler

• perde.jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 30
İnşallah bebekten aldım kuponu da düşersek iyi yani idare eder fiyata geldi inşallah sağlıkla kullanmak nasip olsun. Bende doktorun önerisi ile alırım diyordum ama ikizler grubunda herkes çantasına atmış. Süt gelmeyince hastanenin kendi ürününü de kullanmak istememişler doktorlarda bebeğe göre öneriyormuş deneme yanılma atıyorum sma bebekte kabızlık yaptı ise hipp dene diyormuş öyle yani. Bana hipp önerdiler genelde bende ondan alıp bir paket atacağım yoksa niyetim yoktu almaya açıkçası. 2xl tahminim baya bol olur kuzum aramızda çokta fark yok ki benim bacaklar kalındır zaten üstüme nazaran yani çekme yapmıyor demiş yazanlar inşallah yapmıyordur bu haliyle iyi gayet Umut ediyorum doğumdan sonra daha zayıf oluruz valla bir ton para verip geldik geceliğimi de alamadım tek artısı kalıpları gördüm. Penti den alacaklar sakın aman bir beden büyük olsun demesin mesela kalıplar büyük diyeyim. Benim ısrarımla L beden emzirme atleti aldım geldim şimdi oluyor bana doğumdan sonra baya bol olacak ve uzun süre kullanamam yani artık değiştirmekte zor geliyor m alsam iyiymiş. Kalıpları bilip abartmamak gerekiyor sanırım. Pentide bir ev giyimi beğenmiştim L si kocaman mesela Xl alayım diyordum netten bakıp. Almadım onu şimdilikte M gayet olurmuş yani

Iste internetten bakmanın kötü yanlari suan 70 kiloyum bilmiyorum daha kac alirim neyse napim hastaneyi idare etsin yeter baska neler aldn bakim

Sifa olsunn canim Ahh cok guzel ben de bu renkler de yapicam odayiii harika kuzum unutmayiz sizii eksikler var anlasilio zaten olmayincaa yazmayincaa

Aman aman pek datlı olacak sizin oda ağız tadıyla inşallah
Sağol kuzum inşallah
Aşı sonrası bende uğradım E-bebeğe insanın çıkası gelmiyor ki eşim haklı çıkamıyorsun diyor. Annem ve babamla gittim rahat rahat dolaştım kimseciklerde yoktu. Meğer benim bebişin hiçbirşeyi yokmuş :)

Iste internetten bakmanın kötü yanlari suan 70 kiloyum bilmiyorum daha kac alirim neyse napim hastaneyi idare etsin yeter baska neler aldn bakim
Ne bileyim doğumdan sonra iniyormuş baya öyle diyorlar iki külot bir atlet aldım kendime üç al iki öde vardı. E bebek ürününe göre pahalı tabii ama sökülmesinden çok şikayet vardı e bebek ürününün ben de penti den aldım. Sonra hastane çantası için şu ıvır zıvırları aldım şampuanım bitmişti onu aldım. Ped aldım hastane çantası için. Gecelik bedenim yoktu kaldı. Netten vereceğim puantiyeli olanı diğerleri ince idi baya. Nasıl kışlık ürün yapıyorlar hayret. Bir de o leopar mı ne o desenli biraz kalındı yeşil renkliler baya ince idi. Reflü yataklarını aldık öyle kuzum sayınca pek bir şey yok ama 400-500 gitti yani

Valla ben hiç beden bulamıyorum orada bir şey almadan çıkıyorum hep neler aldın neler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…