2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İlerleyen haftada geçiyormuş ama haberin olsun, benim sanırım yaklaştı
Rahim kimbilir nerelerde yapmamı bele ağrı az daha sabır işte geliyorlar kuzum
Gelsinler ay kuzucuklar 9 ay cok uzun bir süreymis artik kucagımizda olsunlar inslalah dün esimle hastaneye hangi takımlari götürecegimi felan ayarladm insallah cuma ctesi de yıkams ütülme yapıcaz baktıkca inanamıyorm gercekten bi cocugumuz mu olacak die

Yaa bana o kadar da uzun gelmedi biliyomusun
Aa yaptınmı ne güzel vakitlice hallettin. Ben de bugün makinayı yıkayıp battaniye müslin Organizer gibi parçaları yıkayıp kaldırayım diyorum.
Dimi
Hele gözümüzün önüne yatırınca aklımızı kaybetmesek iyi
Allahım sen nasip ett

Aminnn insallahsadece ayirdim ya dr sonrası insallah hepsi yıkayp güzelce kaldiricam pijemalarda gelmis depend malesed yeniden almam gerekecek m almisim kücük l alıcsm hepsini artık bavula koyucam insallaj

Bak o ben aldigimda daha pahaliydı zam gelmesin dikkat et cek kac tl uzerine veriliyor kilya da eksigi varsa ordan alsa keske
Sen senin aldığının Bi ara resmini atarsın bana olurmu. 250 tl üzeri Kilya yı evden çıkarana aşk olsun
Hem ordan alacağını alsa hem suwen e gitse bugün ne güzel olur

Yaa esim geliyor gidiyor bana daha 7 ay bitmedi mi diye darliyor arayanlar aa hala 30 olmadn mi diyor deliriyorum gecmiyor zaman gece n duyduk bi arkadasimiz hamileymis esim diyo ki 12 haftalik olmus korkuyorm onlar daha ömce doguracak bi bize.gecmiyor zaman

Yaaa delirme
Millet soedukça da öyle geliyor olabilir sana. Valla ben vaktinde gelsin de beklerim her cefasına karşılık ben çok sevdim hamileliği çok güzelmiş. Özleyebilirim bn bu hissiyatı

Bana hala şaka gibi geliyor eşimle hep bi dr un paylaştıgı doğum anı videolarına bakyoruz anneyle babanın kavuştuğu ana eşim diyorki inanamıyorum ya böyle anlar yaşıcakmıyız yani yine de kendni kaptırmamaya çalışıyor gözleri doluyor kıyamam Kürtajların yaraları bunlar ah ah Allahım hayırlısıyla sağ salim sağlıkla kucagımıza alsak

Yaaa delirme
Millet soedukça da öyle geliyor olabilir sana. Valla ben vaktinde gelsin de beklerim her cefasına karşılık ben çok sevdim hamileliği çok güzelmiş. Özleyebilirim bn bu hissiyatı
Yaa güzelmis.evet ama biz karı koca cok sabirsiz bir ciftizdir bizi fena dize getirdi ben cok özlemem o yüzden galiba

Sevi bebenin daha ucuzu yokmu yaa 2 tane alcazzz. Olmadı yine e bebekten ama Bime gelenler gibi da basit uygun bişe alcam o çok gelir
Baktm da bu en ucuz olanı sanırım renksiz hatta ayni model trendyolda felan daha pahalı en uygununu ebebek satıyor ahh bi gelse su bime yaktı bizi bim bi küvet bi yatak getiremedi

Aminnn ben de her gün bişi yapıyorum mesela dün içeri vereceğim organizeri yaptım bir de ağız bezi müslin organizeri yaptım bikaç gün sonra kendi kıyafetlerimi bi organzre koycam en son da hepsni bavula bavulu yapmıyorum havasız kalır diye çünkülüm cmrtsi boyacı comingggggg şükür moment

Ayy senin bavul olayini halletmen lazm internet cok phı anca gzerek bulursun onu alirken 61 kgydim 70 le dogururum diyodm dünya gözümde toz pembeydi
Pembesi gitti tozu kaldı
Bi de bavul için gezelim dersem adam kesecek beni
Dün Bi yerlerimi tutunca gezmek senin neyine dedi bana ben de iki demogoji yaptım. İzninin yolunu bekliyorum senle hava alayım diye kimim var başka dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…