2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Donmemis dedin dimi kuzum yaa benim de kesin oyle olcak donmicek sez olcam cok gicik bi kizim var

Donmemis dedin dimi kuzum yaa benim de kesin oyle olcak donmicek sez olcam cok gicik bi kizim var
Kız dur bakalım, daha senin çok var.
Hem niye doğmamış yavruya gıcık diyosun.
Hiç belli olmaz, belki de bi çırpıda doğuracaksın hem.

Dönmemiş zalım kız eve geldim kızdm zaten dedim sen ananı kestircen mi illa ya hem normal doğum daha ucuz kız bez alırız dedm 1 mm oynamadı yeri bak hep aynı yerde ya
Ben de kiziorum cocuguma aman ne biliyim yaaa hakkimizda hangisi hayirlisiysa o olsun insallah zaten sez de karar kildim ben doguramicam normal

Yaa aman bolca dinlen kuzum ya benimde 2.tetanoz oyle oldu daha yaparken igme cok acıdı 3 ghn gecti hala sis ve kızarık canım acıyor
Benimde persembe beraner gideriz güzel.haberlerle döneriz insallah

Yaa aman bolca dinlen kuzum ya benimde 2.tetanoz oyle oldu daha yaparken igme cok acıdı 3 ghn gecti hala sis ve kızarık canım acıyor

Benimde persembe beraner gideriz güzel.haberlerle döneriz insallah
Amiin inşallah güzel haberlerle döneriz yavrum Bakalım inşallah sorun çıkartmaz bana bugünü yatarak geçireceğim ama sinir işte diyet yüzünden eşim işte kalkıp hazırla. Şimdi hazır sipariş verirdim yani artık hele böyle zamanlarda çok zorluyor sürekli ayaktayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…