2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarrrr detaylı açıklama yapıyorummmm gelinn 😇

Önce bebişkoya baktı bizim kız plasentasını emikliyordu dilini flan değdirip yalıyordu 😬 dr da plasentan cok tatlı galiba dedi 😅(sabah nutella kaşıklayıp gitmiştim de hocam nutellayla tanışmıştır o dedim dr kahkaha attı ne espri yapsam krize giriyor adam 🤣) benim memeler kopacak anlaşılan ağzı hep açık aranıyor 😍 2kg olmusuz suyumuz yerimiz iyi ancak hala toto gelişliyiz mm kıpırdamamıs beklemeye devam. Hareketleri cok yok minik minik hissediyorum normalmi dedim. Duruşundandır dedi cunku ultrasonda bir sürü hareket yapıyordu ve ben hissetmiyordum ters olunca cok hissetmezsn dedi. Yine aynı açıdan Pozlarımızı yakaladık çok güzelll bi kızzzz yaaa maşallahhh aşkıma ölüjemmm ❤️🥲🙈🧿 ve vajinal muayeneye gectık 😅

Rahim ağzı 2.5 kadardı şuan 3 e yakın dedi. Dinlenmeye devam et yemeğini flan yapabilirsin ama efor sarfetme dedi koşma zıplma ağır kaldırma kendini yorma sakin takıl yani dedi.

Erken doğum olsaydı belirti başladıgı anda artardı ve o cocuk doğardı dedi. Geçen hafta baskılar vardı bu hafta erken doğurur muyum diye bişey yok baskılar gelir artar ve doğurursun dedi.

Progestana devam etmeni öneriirm bol su içmeye devam et dedi. Bir hafta daha içerde tutabildik daha da fazla tutarız insallah dedi masayı tıktıkladı 🧿😊 ilk hedef kasımı komple hamile geçirmen aralık başında doğursan süper dedi sen olumlu kızsın zaten iyi düşünüyosun hep dedi 🥰

Doğum yapacagım hastane sezaryen doğuma 3.500 alıyor benm dr da ekstra 7.500 istiyor 🤦‍♀️ Biraz indirim talep ettik bakalım ne kadar iner bilmiyorum 🤷‍♀️

Durum budur :) çok şükür herşey yolunda yani kızlarım bebişimiz iyi 🧿🧿🧿
Oy maşallah fıstığa ❤️ yatmanın faydası işte kuzum. İnşallah Kasım geçecek 🤲🏻 Yaa benim doktor 8 bin alıyor ve asla pazarlık yapmaz konuşmaz ki sekreterine yollar 😅

Nasıl bir sancı canım gecti mi rahat mısın simdi
Belim kitlendi resmen sol kasığıma ağrı saplandı şansa hastaneye gidiyorduk uzanma imkanım da yoktu azıcık rahatladım oturup süremin dolmasını bekliyorum. Ağrım aşıdan önce oldu yani aşı ile ilgili değil. Aşı yaparken kolumu çok ağrıttı hemşire

Ya bende birini xl digerini esimin istegi üzerine 2xl verdim adam benden umudu kemsis 80 le dogurursun anca olur dedi😂ama daha gelmesi güle güle giyelim insallah servikste masallah iyiymis ayni yaptiklarina devam et insallah vaktinde gelecek prenses😊
2xl baya buyuk gelcek bence 🙈 insallah guzel günlerde giyelim kzucum vaktinde gelsinler 🤲🥰🥰

Bu arada yarınki muayenem iptal oldu canım sıkıldı azıcık. Kendimi şartlamıştım. Perşembe günü gelin dediler ve kendi doktorum yok 😑 Doktorum şehir dışına gitmiş. Başka doktor muayene edecek. İnşallah güzel geçer. Bu doktor da iyi daha önce bakmıştı ama artık son aylar kendi doktorumun olması daha güven veriyordu nasip bakalım.

Oy maşallah fıstığa ❤️ yatmanın faydası işte kuzum. İnşallah Kasım geçecek 🤲🏻 Yaa benim doktor 8 bin alıyor ve asla pazarlık yapmaz konuşmaz ki sekreterine yollar 😅
İnsallah canım 🤲
Valla bizimkide aylardır asistanla konsuursunz diyo asistan doktor beyle konsuunn diyo biz de en sonnda dedk e biz kmle konuscaz herkes kaçıyo 😅 dr da siz yabancı değilsnz herkesle aynı fiyatı almıcam tabiki ve uzun zmaandır bebek için çok para harcadınız biliyorm şahit oldm fln dedi ama ne yapar bilmem yani ben şahsen bi 5 bin yapsa mutlu olurm 😅 muayenesi 300 mesela biz 250 veriyoruz doğuma ne kdr destek olcak göriciğiz

Kızlarrrr detaylı açıklama yapıyorummmm gelinn 😇

Önce bebişkoya baktı bizim kız plasentasını emikliyordu dilini flan değdirip yalıyordu 😬 dr da plasentan cok tatlı galiba dedi 😅(sabah nutella kaşıklayıp gitmiştim de hocam nutellayla tanışmıştır o dedim dr kahkaha attı ne espri yapsam krize giriyor adam 🤣) benim memeler kopacak anlaşılan ağzı hep açık aranıyor 😍 2kg olmusuz suyumuz yerimiz iyi ancak hala toto gelişliyiz mm kıpırdamamıs beklemeye devam. Hareketleri cok yok minik minik hissediyorum normalmi dedim. Duruşundandır dedi cunku ultrasonda bir sürü hareket yapıyordu ve ben hissetmiyordum ters olunca cok hissetmezsn dedi. Yine aynı açıdan Pozlarımızı yakaladık çok güzelll bi kızzzz yaaa maşallahhh aşkıma ölüjemmm ❤️🥲🙈🧿 ve vajinal muayeneye gectık 😅

Rahim ağzı 2.5 kadardı şuan 3 e yakın dedi. Dinlenmeye devam et yemeğini flan yapabilirsin ama efor sarfetme dedi koşma zıplma ağır kaldırma kendini yorma sakin takıl yani dedi.

Erken doğum olsaydı belirti başladıgı anda artardı ve o cocuk doğardı dedi. Geçen hafta baskılar vardı bu hafta erken doğurur muyum diye bişey yok baskılar gelir artar ve doğurursun dedi.

Progestana devam etmeni öneriirm bol su içmeye devam et dedi. Bir hafta daha içerde tutabildik daha da fazla tutarız insallah dedi masayı tıktıkladı 🧿😊 ilk hedef kasımı komple hamile geçirmen aralık başında doğursan süper dedi sen olumlu kızsın zaten iyi düşünüyosun hep dedi 🥰

Doğum yapacagım hastane sezaryen doğuma 3.500 alıyor benm dr da ekstra 7.500 istiyor 🤦‍♀️ Biraz indirim talep ettik bakalım ne kadar iner bilmiyorum 🤷‍♀️

Durum budur :) çok şükür herşey yolunda yani kızlarım bebişimiz iyi 🧿🧿🧿
Masalalh minik kızına Kasım bitecek Aralık ortalarına kadar durur bu kız akıllı annesi o☺️☺️gozunaydin cnm benimde yarın kontrolüm var bende gorucem ins kızımı😍😍😍😍

Masalalh minik kızına Kasım bitecek Aralık ortalarına kadar durur bu kız akıllı annesi o☺️☺️gozunaydin cnm benimde yarın kontrolüm var bende gorucem ins kızımı😍😍😍😍
İnsallahh canımmm 🤲🤲🤲😍😍😍 kontroller en sevdiğimmm ❤️ 10 gün sonra tekrar çağırdı beni allahtan sonra rutine geçeriz daha uzun sürede çağırırm dedi 🙄

Bu arada dr a dedimki evde wc ye kadar bile giderken aşırı ağırlık hissi oluyor dedim sanki içimde kum torbası var elimle tutuyorum düşmesin diye dedim. Aa Çocuğuma kum torbası deme yaa o ağırlık bebek yani diyo dr 😅 onlar olur tabiki dedi 😇 iyi bari ben sıkıntı sanmıştım Ma bu haftalarda gercekten iş yapılmazmış kızlar 30 a kadar işlerinizi bitirin benim tavsiyemdir. Fellik fellik geziyordum ne kdr rahatmışım şuan iki adım zor yürüyorum

Oldu canım. Sistem randevu vermiyor öbür türlü zaten otomatik hesaplayıp Aralık veriyor 18 ine dolmuştu istersem giderdim ama bir ay tam dolsun diye bekledim
Iyi kuzum ya uc hafta sonraya veriodu bana randevu da ben de bekledim bir ay olsun diye aralari o yuzden sordum 😊 sifalar olsun bol antikr olsun insallah ❤️

İnsallah canım 🤲
Valla bizimkide aylardır asistanla konsuursunz diyo asistan doktor beyle konsuunn diyo biz de en sonnda dedk e biz kmle konuscaz herkes kaçıyo 😅 dr da siz yabancı değilsnz herkesle aynı fiyatı almıcam tabiki ve uzun zmaandır bebek için çok para harcadınız biliyorm şahit oldm fln dedi ama ne yapar bilmem yani ben şahsen bi 5 bin yapsa mutlu olurm 😅 muayenesi 300 mesela biz 250 veriyoruz doğuma ne kdr destek olcak göriciğiz
Ay iyiymiş biz 600 veriyoruz ya 😑 çöktük zaten

X