2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

cnm gözün aydın.ne güzel haberlerle gelmişsinsağlıkla ilerleyecek inşallah

Öyle gercekten bi camasir toplayip bi oturuyorum bi toz aliyorum bi oturuyorm simdi yemege kim kalkacak onu dusunuyorum
Yaaa benim evde şöyle bir sorun var oldu bitti çözemedik. Hepi topu 2 kişiyiz çamaşırımız hiç bitmiyor. Heh diyom beyazı renklisi nevresimi yıkandı kurudu rahatım.çok geçmeden sepet doluyo niye anlamıyom 40 kişiyiz sanki
Aklıma gelmişken sizde de öyle mi diye sorayım dedim

Valla bizde öyleyiz serme esimde toplama bende yıldım resmen daha bol camasırlı günlerde bizi bekliyor insallah

Biz de de oyle iki kisiyiz ama hergune camasir yikio ya ama bu konuda ben fenayim gunde iki uc kiyafet degisirim yemek yaptiktan sonra falan esimin de spor esyalari hergun yikanio kurutma aldik cok sukur de biraz rahatim asmakla ugrasmiyorum

Helllo kuzular napiosunuz keyifler nasil ben bugun anne ve ablalarla beraber disarda yemek falan yedik uzun zaman sonra ayni gune denk gelebildik hepimiz hic tel alamadim elime

Bu arada cocugumuz olursa diye hep istedigim bebek arabasini (cybex)gidiyim goriyim bari dedim icimde kalmasin 10.000 tl den 12.500 e cikmis oyle bi iki dokundum sonra ciktim magazadan diyoki bir hafta da zam geldi nolcagi da belli olmaz saol abi dedim zaten begenmedim cok kabaymis iyy igrencmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…