2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarım bıktınız bemden bılıyorum ama resmen uyku ıcın savasıurum
10 dk uyu uyan
15 dk
20 dk
Yarım saat
Toplamımdan totelıde bunlar iste sinir sıstemım yok yakınde bakırköy luk olcam
Cnm ya ne bikmasi burda yaz anlat rahatla zaten orda zordasin ins son bitmek üzere cnm az kaldı eve çıkınca ins rahatlayacaksin diğer ağrıları düşünme eve gelince hepsi geçer cnm benim...
Birşey olmaz cnm ama o an paniklemissindir tabiki o minik öyle sıkı tutunuyor ki anneye
Tuvalete gittim karanlıkta yatağa bacağımı koydum popomu koyamamışım uyku sersemi diğer bacağımı da yatağa koyunca hoop güm
Cnm geçmiş olsun uyku sersemi herşey oluyor

Kızlarrrr detaylı açıklama yapıyorummmm gelinn

Önce bebişkoya baktı bizim kız plasentasını emikliyordu dilini flan değdirip yalıyordu dr da plasentan cok tatlı galiba dedi (sabah nutella kaşıklayıp gitmiştim de hocam nutellayla tanışmıştır o dedim dr kahkaha attı ne espri yapsam krize giriyor adam ) benim memeler kopacak anlaşılan ağzı hep açık aranıyor 2kg olmusuz suyumuz yerimiz iyi ancak hala toto gelişliyiz mm kıpırdamamıs beklemeye devam. Hareketleri cok yok minik minik hissediyorum normalmi dedim. Duruşundandır dedi cunku ultrasonda bir sürü hareket yapıyordu ve ben hissetmiyordum ters olunca cok hissetmezsn dedi. Yine aynı açıdan Pozlarımızı yakaladık çok güzelll bi kızzzz yaaa maşallahhh aşkıma ölüjemmm ve vajinal muayeneye gectık

Rahim ağzı 2.5 kadardı şuan 3 e yakın dedi. Dinlenmeye devam et yemeğini flan yapabilirsin ama efor sarfetme dedi koşma zıplma ağır kaldırma kendini yorma sakin takıl yani dedi.

Erken doğum olsaydı belirti başladıgı anda artardı ve o cocuk doğardı dedi. Geçen hafta baskılar vardı bu hafta erken doğurur muyum diye bişey yok baskılar gelir artar ve doğurursun dedi.

Progestana devam etmeni öneriirm bol su içmeye devam et dedi. Bir hafta daha içerde tutabildik daha da fazla tutarız insallah dedi masayı tıktıkladı ilk hedef kasımı komple hamile geçirmen aralık başında doğursan süper dedi sen olumlu kızsın zaten iyi düşünüyosun hep dedi

Doğum yapacagım hastane sezaryen doğuma 3.500 alıyor benm dr da ekstra 7.500 istiyor Biraz indirim talep ettik bakalım ne kadar iner bilmiyorum

Durum budur :) çok şükür herşey yolunda yani kızlarım bebişimiz iyi

Bu aldııgm daha güzel yumuşak. Ama bunun belden ayarlaması yok 2xl aldım şuan sıkar mesela doğmdan sonra evde giyerm diye almıstm zaten ama cok begendm yıkandı ve hala yumuş ZEYNEPP5555

Eklentiler

• 83A8E94F-C5B8-45C4-B061-EBA94E4D061F.jpeg
    94,8 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Hey maşallah bayram günü gibi haberler
Çok şükür
Pozitif olunca pozitif de çağırılıyo demek ki

Kuzum beğendim ben ya güzel cok yumusak değil biraz ince ama sevdm diğer aldıgımı daha cok beğendm ben xl da baya bol yani iyi
Ya bende birini xl digerini esimin istegi üzerine 2xl verdim adam benden umudu kemsis 80 le dogurursun anca olur dediama daha gelmesi güle güle giyelim insallah servikste masallah iyiymis ayni yaptiklarina devam et insallah vaktinde gelecek prenses

Bu aldııgm daha güzel yumuşak. Ama bunun belden ayarlaması yok 2xl aldım şuan sıkar mesela doğmdan sonra evde giyerm diye almıstm zaten ama cok begendm yıkandı ve hala yumuş ZEYNEPP5555
Ay ben L aldım inşallah gelir sorun olmaz acayip sancım oldu bugün artık valize atıp kapamam gerek sanırım

Canim benim masallahhh gozun aydin cok sevindim Allahin izniyle zamaninda gelcek minis hanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…