2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarrrr detaylı açıklama yapıyorummmm gelinn 😇

Önce bebişkoya baktı bizim kız plasentasını emikliyordu dilini flan değdirip yalıyordu 😬 dr da plasentan cok tatlı galiba dedi 😅(sabah nutella kaşıklayıp gitmiştim de hocam nutellayla tanışmıştır o dedim dr kahkaha attı ne espri yapsam krize giriyor adam 🤣) benim memeler kopacak anlaşılan ağzı hep açık aranıyor 😍 2kg olmusuz suyumuz yerimiz iyi ancak hala toto gelişliyiz mm kıpırdamamıs beklemeye devam. Hareketleri cok yok minik minik hissediyorum normalmi dedim. Duruşundandır dedi cunku ultrasonda bir sürü hareket yapıyordu ve ben hissetmiyordum ters olunca cok hissetmezsn dedi. Yine aynı açıdan Pozlarımızı yakaladık çok güzelll bi kızzzz yaaa maşallahhh aşkıma ölüjemmm ❤️🥲🙈🧿 ve vajinal muayeneye gectık 😅

Rahim ağzı 2.5 kadardı şuan 3 e yakın dedi. Dinlenmeye devam et yemeğini flan yapabilirsin ama efor sarfetme dedi koşma zıplma ağır kaldırma kendini yorma sakin takıl yani dedi.

Erken doğum olsaydı belirti başladıgı anda artardı ve o cocuk doğardı dedi. Geçen hafta baskılar vardı bu hafta erken doğurur muyum diye bişey yok baskılar gelir artar ve doğurursun dedi.

Progestana devam etmeni öneriirm bol su içmeye devam et dedi. Bir hafta daha içerde tutabildik daha da fazla tutarız insallah dedi masayı tıktıkladı 🧿😊 ilk hedef kasımı komple hamile geçirmen aralık başında doğursan süper dedi sen olumlu kızsın zaten iyi düşünüyosun hep dedi 🥰

Doğum yapacagım hastane sezaryen doğuma 3.500 alıyor benm dr da ekstra 7.500 istiyor 🤦‍♀️ Biraz indirim talep ettik bakalım ne kadar iner bilmiyorum 🤷‍♀️

Durum budur :) çok şükür herşey yolunda yani kızlarım bebişimiz iyi 🧿🧿🧿
cnm gözün aydın.ne güzel haberlerle gelmişsin😍sağlıkla ilerleyecek inşallah🙏

Öyle gercekten bi camasir toplayip bi oturuyorum bi toz aliyorum bi oturuyorm simdi yemege kim kalkacak onu dusunuyorum 😅
Yaaa benim evde şöyle bir sorun var oldu bitti çözemedik. Hepi topu 2 kişiyiz çamaşırımız hiç bitmiyor. Heh diyom beyazı renklisi nevresimi yıkandı kurudu rahatım.çok geçmeden sepet doluyo niye anlamıyom 40 kişiyiz sanki 🙄
Aklıma gelmişken sizde de öyle mi diye sorayım dedim

Yaaa benim evde şöyle bir sorun var oldu bitti çözemedik. Hepi topu 2 kişiyiz çamaşırımız hiç bitmiyor. Heh diyom beyazı renklisi nevresimi yıkandı kurudu rahatım.çok geçmeden sepet doluyo niye anlamıyom 40 kişiyiz sanki 🙄
Valla bizde öyleyiz serme esimde toplama bende yıldım resmen daha bol camasırlı günlerde bizi bekliyor insallah😅

Biz de de oyle iki kisiyiz ama hergune camasir yikio ya ama bu konuda ben fenayim gunde iki uc kiyafet degisirim yemek yaptiktan sonra falan esimin de spor esyalari hergun yikanio 😭 kurutma aldik cok sukur de biraz rahatim asmakla ugrasmiyorum 😅

Helllo kuzular napiosunuz keyifler nasil 🥰 ben bugun anne ve ablalarla beraber disarda yemek falan yedik uzun zaman sonra ayni gune denk gelebildik hepimiz hic tel alamadim elime 😊

Bu arada cocugumuz olursa diye hep istedigim bebek arabasini (cybex)gidiyim goriyim bari dedim icimde kalmasin 10.000 tl den 12.500 e cikmis oyle bi iki dokundum sonra ciktim magazadan diyoki bir hafta da zam geldi nolcagi da belli olmaz saol abi dedim 😂 zaten begenmedim cok kabaymis iyy igrencmis 😐😐😂😂😂

X