2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

O para ne ya sen bana sneaker baksana siyah olsun kışlık olsun ama fiyatı böyle olmasın

Kıız satın alanlar var ya yorum yapmışlar bir de vay beee insanlar nasıl almış ya vay be sen milyar sen milyon sen üç milyar yediyüzelli milyon sen ne yaptın

Kaç kaime pahalıdır o ya. Sezon sonunda ucuzluyor ancak
839 tl ydi kuzum ya valla işin içine deri girdi mi fiyatlar pahalı bir de marka mı olsun nike adidas gibi yoksa derimod nine west gibi falan mı ? Bakarım zevkle izmir de outlet çi yok mu optimum falan oralarda uygun bişeyler çıkıo aslında

Ay hiç bulamıyorum ki onu da geçtim avm ye gitmiyorum valla yavrum çok pahalı olmasın derimod kalıplar küçük geliyor genelde bana. sneaker hiç almadım ama diğer ayakkabıları hep rahatsız ederdi.

Ay hiç bulamıyorum ki onu da geçtim avm ye gitmiyorum valla yavrum çok pahalı olmasın derimod kalıplar küçük geliyor genelde bana. sneaker hiç almadım ama diğer ayakkabıları hep rahatsız ederdi.
Kuzum kinetix jump falan gibi markalar da var uygun fiyatlı öyle olur mu? Ne tarz istediğini bilmiyom ki

Eklentiler

• 04B5B85C-5857-44CF-A0A8-DB8059736542.png
    295,1 KB · Görüntüleme: 32
  • 249D4E9C-ACD1-4E49-AA47-571875E51FA1.png
    277 KB · Görüntüleme: 36
Kuzum kinetix jump falan gibi markalar da var uygun fiyatlı öyle olur mu? Ne tarz istediğini bilmiyom ki
Ay Allah razı olsun. Kinetik ile hiç yıldızım barışmadı jump da giymedim nasıl diyim 300 TL civarı varsa bir şeyler olur. Ama İnan marka olarak pek fikrim yok ara fiyat bulmak zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…