2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aaa evet model olarak iyi aslında 🤔
Şöyle bişiler var 😅

Şöyle bişiler var 😅
Tabanı beyaz sırıtıyor sanki 🙄 ya valla çok sağ ol kuzum Allah razı olsun 🥰🥰🥰

Kizlarrr 3 yumurta toplanmisti c.tesi..
simdi aradilar 2.gun oluyo bugün 3 u de dollenmis ve durumları cok guzelmis
😍
😍
😍
😍
😍
ay inanamiyorum insallh hepsinde devam eder
😍
😍
Oyy çok sevindim canımm. Geliyor geliyooooor 😍😍😍

Ay saçmalama, ne bıkması.
İkide bir nasılsın diye sorup yormak istemiyorum canım.
Lütfen paylaşabildiğin kadar paylaş bizimle.
Geçecek inşallah canım, karantinanın bitmesine bile 2 gün kaldı zaten.
Düzeleceksin Allah’ın izniyle.

Ay saçmalama, ne bıkması.
İkide bir nasılsın diye sorup yormak istemiyorum canım.
Lütfen paylaşabildiğin kadar paylaş bizimle.
Geçecek inşallah canım, karantinanın bitmesine bile 2 gün kaldı zaten.
Düzeleceksin Allah’ın izniyle.
Canımmm 🤲 karantına bitse bıle benım karamtınam bıtmıyor 😭 rahatsızlıklarım devam ettıgı muddetce gebelıkte uyku problem oldu hastalıkta da ıyıce. Cekılmez oldu Bırde dun ılk suya gireyim dedıım kaburgam bı hırt ettı aksamdan berı onun agrısı ıle de ugrasıyorum 😕

Kızlarım bıktınız bemden bılıyorum ama resmen uyku ıcın savasıurum
10 dk uyu uyan
15 dk
20 dk
Yarım saat
Toplamımdan totelıde bunlar iste sinir sıstemım yok yakınde bakırköy luk olcam 😭😭😭😭
Son düzlüktesin inşallah geçicek biticek kuzum bize söylemesi kolay tabi ama bu kadar direndin az daha sanır 🤲😐

Kuzular ya saçma bişi dicem ama ben dün evde terliğe takıldım düşmedim ama ters harekey yaptım , karnımın yanına bir sancı saplandı ağrı da geçmedi sanki gergin orası baya kafayı taktım çok bir şey olmaz değil mi yani ufacık bi yanlış hareketten 😐 kızım da ara da tık tık yapıo çok şükür 🤲

Kuzular ya saçma bişi dicem ama ben dün evde terliğe takıldım düşmedim ama ters harekey yaptım , karnımın yanına bir sancı saplandı ağrı da geçmedi sanki gergin orası baya kafayı taktım çok bir şey olmaz değil mi yani ufacık bi yanlış hareketten 😐 kızım da ara da tık tık yapıo çok şükür 🤲
Korkma yavrum, hareket varsa sorun yoktur. Refleks ağrı geliştirdi muhtemelen anlık. Ben gece yataktan düştüm 1 hafta önce 😴😴😅😅😅 çok güldüğüm için farketmedım ama ağrım oldu mu 🤣

10 dk uyu uyan
15 dk
20 dk
Yarım saat
Toplamımdan totelıde bunlar iste sinir sıstemım yok yakınde bakırköy luk olcam 😭😭😭😭
Ne bıkması yahu tam tersi keşke daha çok bilgilendiren sorup sorup darlamak istemiyorum 🤷🏻‍♀️ çok az kaldı bence 🙏🏻

10 dk uyu uyan
15 dk
20 dk
Yarım saat
Kız ne bulması elimizden bir şey geldiğide dua etmekten başka yani en azından paylaş ki belki ferahlatır azıcık. Uyku açıkçası biz de de öyle ama tabii senin gibi değildir☹️ Bu hastalık sinir sistemini de etkiliyor zaten yenilme dikkat et kendine

10 dk uyu uyan
15 dk
20 dk
Yarım saat
Ne bıkması hepimiz senden gelecek haberi bekliyoruz seni darlamak istemiyoruz insallah hepsi gececk bitecek cok zor günler gecirdin geciriyosun dile kolay tabi ama buda senin sınavınmıs arkadasm az daha sabret insallah hepsi geride kalacak bugünlerin🙏

X