2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben

Fiyonklu olan bence sen puset örtüsü kesin alıcakmısn ben hala almama taraftarrıyım ya hatta arkadasıma sordum aldıgın en saçma şey neydi diye puset örtüsü dedi
Hadi yaa almayayım mı bende bak vazgeçtim hemen üzerine müslin atarım gider demi en kötü. Ay o da kayar ya bilemedim bak

Hadi yaa almayayım mı bende bak vazgeçtim hemen üzerine müslin atarım gider demi en kötü. Ay o da kayar ya bilemedim bak
Yaaaa istanbulda gördüğüm ve benim etrafımdaki herkes müslin atıo kocaman zaten müslinler kaymıoo yaaa aaaa sakalımıız yok kimse dinlemio beni

Bir de müslin mi yoksa böyle pamuklu kumaş mı aldın kuzum ?
Müslinler çok inceydi hoşuma gitmedi hem civilde baktım hemde e bebekte o yüzden trendyoldan aldım %100 pamuk yazıyo ben beğendim yerini önünde küçük bir düğmede var hoşuma gitti. Aldığım bundan canım

Evdeki pusete at bi müslin dene bence bende puset bile olmadıgı için ben puseti hastaneden çıkıp arabay binerken örterm yani 10 sn. Onun harici zaten devlete gidip dr sırası beklemicez özelde olur gidilecek dr da ne bileyim ne kadar mesela fiyatı

Aynen bana da aşırı ince geldi. Yok şimdi millet bakıp durmasın ya alayım örtü. Seyahat filan etmeyi düşünüyorum. Kaparım durdukları sürece

Yaaaa istanbulda gördüğüm ve benim etrafımdaki herkes müslin atıo kocaman zaten müslinler kaymıoo yaaa aaaa sakalımıız yok kimse dinlemio beni
Yavrum sapını kaptırsan Allah korusun elinden filan kayar puset kapatmazsan da düşer gibi dur ya birine deneyeyim en iyisi

Yavrum sapını kaptırsan Allah korusun elinden filan kayar puset kapatmazsan da düşer gibi dur ya birine deneyeyim en iyisi
Yani şunu düşünerek söyledim ben aslında bebek arabanın üstüne konuyo ya puset o zaman müslin örtüyolar ,elde gezdirmek taşımak için demiyorum yani öyle müslin kullanamazsın doğru kuzum tutma yerinden sıkıntı olur

Aynen bana da aşırı ince geldi. Yok şimdi millet bakıp durmasın ya alayım örtü. Seyahat filan etmeyi düşünüyorum. Kaparım durdukları sürece
Bende senin gibi düşünüyorum birde ikiz görünce insanlar daha bir bakıyor ilginç bir şekilde ya birde bebişleri hastaneye götürecez ister istemez bekleme süresi şu bu derken bayağı zaman geçer bizde yine maske var onlarıda yine o korur bir nebze

Bebek arabası almadım ayrıca travel sistem almayı düşünmüyorum kuzum arabayı. Ve denedim olmuyor müslin sapı kapatınca pusetin elinden düşme ihtimali var. Kayıyor çünkü. Yani örtü şart baby Labellaaa

Aynen kuzum ya bak gidip denedim normal müslin örterek elde taşımak tehlikeli kaymasına neden oluyor zaten ağır bir şey Allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…