2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benimki de vermez asla bana ablam almış öyle bişi de çok amaçlı örtü dio puset örtüsü koltuk örtüsü emzirme örtüsü bilmem ne kullanmam yani fikirlerinizi merak ettim de
Bak sendr hazır puset ortüsü yaparsn alınmısa laf olmaz kullanırsn illa ki ben bide seye gıcık olurm evd ebile mesela anne emziriyor evde misafir varsa kadınlar lap diye gelir ya nolcak diye hic dusunmeden sinir olurum o zaman bile kullanirsin

Gitsem bir köşede emzirirdim ama öyle bir imkan olmayacak gibi. O yüzden emzirme örtüsü de almadım
Ya ben biyere gitmedim hadi diyelim. Böyle iki arkadaş ortamında lak diye memesini açıp emzirenlerden hoşlanmam, emzirme mahrem Bi şeydir ve o ana kimsenin ortak olmasına gerek yok. Şaşırmayın ama annem ve kayonvalidemin bile

“Çocuk üşür” pskolojisinden çıkarsam inşallah ya ne bileyim pandemi artarsa uzun bi süre çıkmam gibi geliyor ama bilemiyorum da işte ne desem yalan olur çıkarsam da haftaiçi çıkarız kalabalık yokken ayy çocukla nasıl olck ya keyifli karı koca kahvaltıları kakası memesi yıllardır baya rahata alışmıştık tuhaf olck biz bi de kampçıyızdır bebişkoyla dener miyiz mesela merak ediyorm

1 milyon çanta baktıktan sonra özenle seçtiğim çantam geldi kızlar çok beğendim kaliteli

Eklentiler

• FCB7642F-95FD-49F6-A4F5-E21E3090D101.jpeg
    173,1 KB · Görüntüleme: 38
  • 92C3EB7C-392D-41EE-B218-B921C12EEDF8.jpeg
    115,3 KB · Görüntüleme: 35
  • 0D22CDAC-C461-4E4F-930C-319A94FDAE75.jpeg
    190,6 KB · Görüntüleme: 35
Hahaha Biz de kapçıyız ama bebikolar büyümeden o iş olmaz anacım sakın girişime

Eklentiler

• Screenshot_20211025_145143.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…