2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bebek arabası almadım ayrıca travel sistem almayı düşünmüyorum kuzum arabayı. Ve denedim olmuyor müslin sapı kapatınca pusetin elinden düşme ihtimali var. Kayıyor çünkü. Yani örtü şart baby Labellaaa Labellaaa
Evet benim dediğim bebek arabasının üstüne atıyolar kuzum puseti örtmeye, dediğin gibi düşününce sıkıntı müslin böyle bişey kullanışlı olur o zaman 😉

Pandemiden beri hiç gitmedim canım doğumdan sonrada gitmeyi düşünmüyorum gitsemde şayet biberonda mama götürürüm öyle karnını doyururum
Yanii açıkçası biz gidiyoruz ama ben de toplum içinde emziremem örtüyle falan giremem o stres e diye düşünüyorum kriz falan çıkartırsa da go to tuvalet 😅😂

Bugün konudan konuya atladım ama kızlar ya doğumdan sonra lazere gitmeyi düşünüyorum çatlaklar için var mı çevrenizde duydunuz mu
Cano direk etki eder mi bilmiyorum belki biraz sıkılaşsan sonra gitsen daha iyi olabilir belki benim çevremde gitmedi kimse herkes hemen eski kilosuna döndüler ve çatlak falan yok gıcıkların 🤣 genel olarak bilmiyorum o yüzden 🤷🏻‍♀️

Cano direk etki eder mi bilmiyorum belki biraz sıkılaşsan sonra gitsen daha iyi olabilir belki benim çevremde gitmedi kimse herkes hemen eski kilosuna döndüler ve çatlak falan yok gıcıkların 🤣 genel olarak bilmiyorum o yüzden 🤷🏻‍♀️
Ay kuzum kilo pek almadım abartmazsam doğumdan sonra çabuk kilo anlamında toplanırım ama sıkılaşma ayrı konu. Ağırlık çalışmak gerek. Ama sorun şu ki lazerin etki etmesi için bir yıl içinde yapmak gerekirmiş. O da yüzde yüz değil hızlı başlarsan yüzde seksen ancakmış

Bebek arabası almadım ayrıca travel sistem almayı düşünmüyorum kuzum arabayı. Ve denedim olmuyor müslin sapı kapatınca pusetin elinden düşme ihtimali var. Kayıyor çünkü. Yani örtü şart baby Labellaaa Labellaaa
Yani ben dışarı çıkabilceğimi sanmıyorum aslında çıksam kesin şart çünkü evet tutulmaz öyle ve 2 bebege müdahale zor olur. Baktım dışarı çıkabilcek moddayım veririm bi örtü siparişi artık 😅

Ay kuzum kilo pek almadım abartmazsam doğumdan sonra çabuk kilo anlamında toplanırım ama sıkılaşma ayrı konu. Ağırlık çalışmak gerek. Ama sorun şu ki lazerin etki etmesi için bir yıl içinde yapmak gerekirmiş. O da yüzde yüz değil hızlı başlarsan yüzde seksen ancakmış
Doğrudur kuzum hiç araştırmadım ilk yılda fırsatın olursa inşallah gitmeye git madem 😂😂😂

Kızlar bir de böyle restaurant ta cafe de yani toplum içinde emzirme örtüsüyle falan emzircek misiniz ?
Dışarı çıkmayı düşünmüyorum ben ilk 3 ay 😅 ama ne desem boş yani şuan atıyor da olabilrim 😅 yaşayıp görücez. Velevki çıktım acil emzirmem gerekecek yapacagım şey önce emzirme odası aramak veya emzirebilceğim bi restoranda olmak 😅 cok acilse kenarda iki tık tık açarım pencereleri 😅 üstüne de müslinnn 😂 kimdi o bana müslin heryerde lazm olcak diyen 😜 nurselek nurselek

🍎🍎🍎elma hatırlatmasııııı 🍎🍎🍎

Eklentiler

• 6573F8B5-6E9C-49F7-A048-CDBC98B35563.jpeg
    6573F8B5-6E9C-49F7-A048-CDBC98B35563.jpeg
    62,5 KB · Görüntüleme: 25
Dışarı çıkmayı düşünmüyorum ben ilk 3 ay 😅 ama ne desem boş yani şuan atıyor da olabilrim 😅 yaşayıp görücez. Velevki çıktım acil emzirmem gerekecek yapacagım şey önce emzirme odası aramak veya emzirebilceğim bi restoranda olmak 😅 cok acilse kenarda iki tık tık açarım pencereleri 😅 üstüne de müslinnn 😂 kimdi o bana müslin heryerde lazm olcak diyen 😜 nurselek nurselek
Kız nasıl çıkmıcan üç ay hiç mi hava almicaksınız ya illa kapalı ortam diye demiyorum da zaten ilk hafta hastanesi sonraki ay kontrolü aşısı bilmem ne insan bi dolaşmak ister yürüyüş ister bişi ister anane babaneye gidilir ne biliyimm 😐 ben eve kapatamam kendimi psikolojim bozulur

Evveeetttt bendim o 😂 cuma yine geliyo Bime yine alıcam ben 😁😁
Ama ben emzirme önlüğü de almıştım çat boyundan geçiriyim pratik olsun diye 🤭

X