2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Annem dedi ki besik yapar kiz anasi ben de yok mok dedim ama yapicam dedi besik yerine park yatagi o alcak saolsun ele gune karsi benim kocanin ailesi biraz asiretimsi Kayinpederimle isler ortak zaten oyle bir beklentim yok ne istiosaniz alin dediler saolsunlar ☺

Ne güzel canım iste bizimkilerde aynisini dedi ama erkek tarafı sagolsun elini cebine atmadıgı gibi hala bizden isteyen insanlar oldukları icin sinir oldum annemlere bisey bırakmadm bu haliyle bile butun kiayfetleri nerdeyse onlar aldıbide sim demez mi annen geldiginde annemin yanında acmasın ördüklerini üzülürmüs cıldırıcam

Ben deliririm boyle bisey dese esim ya ne demek acmicakmis orduklerini yapsaydi anasi da kac ay suruo hamilelik illa ormesi gerekmio tukuruk bezi alsin patik alsin ya cok mu zor ben anlamiyorum benim annemin örgü yeteneği var kayınvalidem yapamaz yani ona da iğne oyası ağız bezine bişiler yap anne dedim gönlü olsun ama üzülmek ne demek yarış mı bu bebek için yapılan bişey bu kimin az aldığı çok aldığı konu bile olmamalı Bişi de almalarına yapmalarına gerek yok iki güzel laf söz e razıyız ya bundan eminim burdaki herkes için…

Eki Görüntüle 2939641
Çok teşekkür ederim canım benim.

Öyle mi diyorsun ya kullanamazsam diyorum bebekler kayıyor diyorlar ya
Altına battaniyelerinden Bi engel set yaparız yavrum. Düz yatırmak ilk zamanlar için riskli bence biz kğvözleri de hep eğimli kullanıyorduk çünkü. Beslenme sonrası aspire riski olur düz olduğunda

Vallahi öyle yapmasnlar istemem ama esim bide boyle deyincd delirdim resmen ben anneme boyle bisey diyemem dedim kusura bakmasn kimse yani banane yapmadiýsa yapmadı

Altına battaniyelerinden Bi engel set yaparız yavrum. Düz yatırmak ilk zamanlar için riskli bence biz kğvözleri de hep eğimli kullanıyorduk çünkü. Beslenme sonrası aspire riski olur düz olduğunda
Ya ben bazı gruplarda bebek resimlerine denk geliyorum bebek dümdüz yatıyor agzinda biberon mama iciyor nasil cesaret ediyorlar ben anlamadm

İade gelen ürünler oluyor kuzum fabrikalara bunların ya tarihleri geçmiş oluyor yada skt si yaklaşmış oluyor üstündeki tarihler siliniyor sonra yeniden tarih geçiliyor hani böylelikle kaç sirkülasyon oluyor sen düşün artık

Vallahi öyle yapmasnlar istemem ama esim bide boyle deyincd delirdim resmen ben anneme boyle bisey diyemem dedim kusura bakmasn kimse yani banane yapmadiýsa yapmadı
Takma sen kafana bunları kuzum Bu süreçlerde illa oluyo bi sıkıntı stres herkes senden daha çok lohusa oluyo doğumda hele bebekle ilgilenirken gerkes karışır öyle değil böyle değil fikir çatışması yandık diyim

Daha bide onlar var biran önce cekirdek aile kalmak istiyorum

Fiyonklu olan bence sen puset örtüsü kesin alıcakmısn ben hala almama taraftarrıyım ya hatta arkadasıma sordum aldıgın en saçma şey neydi diye puset örtüsü dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…