2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Görmemiştim canım ya sağ ol baya fonksiyonları varmış fiyatta iyi ama tek düşündüren şey alttan sadece açılması. Zor olacak mesela arabada yanları tamamen açarım kanatlı olunca bunda o imkan yok maalesef zor geldi

Yaa listemde vardı. Sonra dedim vazgeçeyim ondan çok da şartmı ki. Görünce de triko olanları çok beğeniyorum. Para yok pul yok bıhhtımmm
Triko olanlar çok güzel güzel olmaya da pahalı ya iki bebek için çok gerekli olmayan bir şeye vermek istemedim. İyi bir reflü yatağı alırım ona vereceğime. Tülbent bile atanlar var üzerine örtü şart değil bende buluntu olsun olurda uyurken rahatsız olmasınlar filan diye ucuz bakıyorum tine de

Haklisin 2 alcan herseyi babyjemdd güzel bir marka bence uzun süreli olmayacak nasılsa

İki tane olması çarpıyor bize işte ya. Reflü yatakları da kaldı

hayrunnisa85 canım yazacaktım sana yetişemedim aklıma geldi şimdi yazıyım dedim benim sonucumda böyleydi istersen karşılaştırabilirsn belki hatırlarsın ben ilk gebeliğimi 22.haftada kaybettim meğerse 20.haftada kalbi durmuş aynı senin gibi kontrole gidince öğrendim ve genetikler falan herşey temiz çıktı hiç bir sebep bulamadılar seni çok iyi anlıyorum o yüzden Allah bir daha korktuğumuzu yaşatmasın tarifi yok bende ilkinde oksaparı 12.haftada bırakmıştım şimdi doktorum tedbir amaçlı gebelik boyunca devam dedi 30.haftamdayım şükür bilmiyorum etkisi var mı ama insan tutunacak bişey arıyorya o yüzden oksaparı ihmal etme derim çünkü en çok düşük bu pıhtılaşma yüzünden oluyormuş bende hematolojiye sordum çok önemli bişey yok bu sonuçlarda gebelik boyunca oksapar kullanmasına gerek yok dediler ama doktorum devam dedi hemde tüp bebek doktorumda değil beni takip eden doktor

Valla hadi puset örtüsünğ geçsek bu almadan Olmaz yavrucuğum

Ben ilkinden aldım kuzum bazı yerlerde rüzgarda açılıyor falan diyorlardı ama bence bebekler içinde daha ferah olurlar diye düşünüyorum

kızlar bebek odası arayışındayım internetten dolap şifonyer getirten oldumu aranızda bir sitede beğendim uygunda gelip kuruyolarmış hemde ama bi türlü güvenemiyorum gözümle görmeden bebek odam büyük anne yanı beşik dolap ve şifonyer olacak büyük karyola almıycam şimdilik beşiğide en az 1yıl kendi odama koyacağım ama yinede oda yapıyım diyorum yıllardır heves ettim

ZEYNEPP5555 kuzum
Sana sana yanlıs olmus nurselegi etiketlemisim
kuzucum altin bozdurmayi dusunmedim ama esime teklif edicem bilsin destek oldugumu bosuna niye biriktiriorum ki yine bi sekilde birikir kiyafet harici bisey almadim battaniye muslin orgu seyler falan var kiyafet isi tamam gibi bi hastane cikisi bi de ayri ayri alt ust yok ablamdan steril makinesi ve kamera gelicek. Onun harici geri kalan hersey var kasim basi insallah mobilya bakmaya giderek baslicaz islere sonrasi Allah kerim… bebek arabasi fiyatlari dedim iste artti 1 haftada listemde en ucuz diye tuttugum en pahalinin fiyatina cikmis en pahali o ucmus zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…