2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen puset örtüsü kışlık tulum ateş ölçer burun aspiratörü pijama takımı kendime ve reflü yatağı bez hala mesela ilk aklıma gelen eksikler. Bitmiyor maalesef
Yaa benimkilerde eylulde aldigim icin ince gibi geliyor bi uyku tulumu gibi bisey almaya karar verdim ev soguk oluyor

Aynen puset örtüsü kışlık tulum ateş ölçer burun aspiratörü pijama takımı kendime ve reflü yatağı bez hala mesela ilk aklıma gelen eksikler. Bitmiyor maalesef
Bak ates olcer hangisini alcan bilmiyorumda hepsi burada 130 tl ye inmisti o baktigimiz koltukalti vardiya braun ben aldim denedim 10 sn de olctu orayi takip edebilirsin aspiratorde ucuz Allahtan max 30 40nlira ama örtü pahalı bide pijema

Özel oldgu için alır belki ama ben yüzünü flan görmedm nereye baktıklarını bile anlamadm siyah beyaz iç organlar flan öyle. 4 boyutlulara gelir eşin en güzel muayene onlar bence
Bakalım neyle karşılaşcaz bilmiyorum benim izlediğim videolarda hep dört boyutlu bakmışlar detaylı da gösterirse baya yüzü gözüküo hayirlisi kuzum iyi olsunda babasi doguma gelir insallah bana kendini ayarla cuma dogur dio isi ona gore ayarlicakmis tee Allahim

Bak ates olcer hangisini alcan bilmiyorumda hepsi burada 130 tl ye inmisti o baktigimiz koltukalti vardiya braun ben aldim denedim 10 sn de olctu orayi takip edebilirsin aspiratorde ucuz Allahtan max 30 40nlira ama örtü pahalı bide pijema
Ya ben trendyoldan aldim cok guzel niye onlara bakmiyosunuz pijama icin gayet dumduz renk hastanede is gorur yani suslu mu olsun illa

Olurrr canım deseydin ben de doğumdan sonra herkesin notunu vericem dedim kapıda kim beklicek diye sırf cocugumu ilk ben göreym diye spinal anestezi istiyorm zaten

Yaa benimkilerde eylulde aldigim icin ince gibi geliyor bi uyku tulumu gibi bisey almaya karar verdim ev soguk oluyor
Yenidoğanda da pek kalın bir şey yok ya baktım da bende ne olur ne olmaz diye birer tane bulunsun diyorum ama çokta acil değil ihtiyaç olursa ona göre de alınabilir çabuk küçülüyor diyorlar ya

Reflü yatağı da pahalı ya bir de ne alacağım hangisini karar veremiyorum

Reflü yatağı da pahalı ya bir de ne alacağım hangisini karar veremiyorum
Ben sevibebe aldm ama cokta pahali bisey almaya gerek yok o zaman toplu alisveriste alivermistim simdi bimi felan beklerdm bnde cok uzun sure kullanilacak.bisey degil yorumlara da cok takilma benim tek amacim kaymasn acemeyim kafasi yuksekte dursun aspire etmesin

Olurrr canım deseydin ben de doğumdan sonra herkesin notunu vericem dedim kapıda kim beklicek diye sırf cocugumu ilk ben göreym diye spinal anestezi istiyorm zaten
O ne oluyomus ben hic bilmiyorum bi bildigim epidural iste yari belden uyusma diil mu o spinal de neymis bana bu bilgilerle gelin kardesimm

Yenidoğanda da pek kalın bir şey yok ya baktım da bende ne olur ne olmaz diye birer tane bulunsun diyorum ama çokta acil değil ihtiyaç olursa ona göre de alınabilir çabuk küçülüyor diyorlar ya
O yuzden pek bisey de almak istemiyorum aslinda duruma gore hareket edicem galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…