2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben sevibebe aldm ama cokta pahali bisey almaya gerek yok o zaman toplu alisveriste alivermistim simdi bimi felan beklerdm bnde cok uzun sure kullanilacak.bisey degil yorumlara da cok takilma benim tek amacim kaymasn acemeyim kafasi yuksekte dursun aspire etmesin
Kayıyor toplanıyor bebek diyorlar ya kıyamam ondan endişe ediyorum. Bim bekledim ama gelmedi

O ne oluyomus ben hic bilmiyorum 😂 bi bildigim epidural iste yari belden uyusma diil mu o spinal de neymis bana bu bilgilerle gelin kardesimm 😂
Pek bi fark yok aslında galiba ilac yapim yeri farkli ikiside omirilikten yapiliyor ama biri zar icine biri etrafina mi ne öyle biseydi benim korkum benim cok carpintim olur heyecanlaminca transfer ölüyordum carpintidan genelde olmak istemiyorum entube olmaktan cok korkuyorum🙈

Vallahi kuzum 2xl ye kadar var dio da ben xl almışım gayet iyi gözüküo beli falan esnek düğmeli olması da güzel yalnız ben 97 tl ye almışım indirim gelir yine bekle öyle al alıcaksan da trendyoldan
Ekledim bakalim bi indirim gelir ben canta yapmadan insallah bakıym haftaya zaten bulamazsam me olursa olsn artik siparis vermem gerek

Pek bi fark yok aslında galiba ilac yapim yeri farkli ikiside omirilikten yapiliyor ama biri zar icine biri etrafina mi ne öyle biseydi benim korkum benim cok carpintim olur heyecanlaminca transfer ölüyordum carpintidan genelde olmak istemiyorum entube olmaktan cok korkuyorum🙈
Yaaa ama kontrol et kendini heyecanlanma diyip ben heyecandan bayılabilirim o yüzden susuyorum 😂 anlık gelişsin inşallah kuzucum yaa bir şekilde çıkıcak bu bebeler iyi düşünelim güzel doğum hikayelerimiz olsun 🤲🥰🧿

Yaaa ama kontrol et kendini heyecanlanma diyip ben heyecandan bayılabilirim o yüzden susuyorum 😂 anlık gelişsin inşallah kuzucum yaa bir şekilde çıkıcak bu bebeler iyi düşünelim güzel doğum hikayelerimiz olsun 🤲🥰🧿
Aynen hayirlisi neyse o olsun minnoslar ve bizim icin bakalim🥰

Ya bu 4d sarı renkli olan değil mi ?? Benimki geçen kontrolde baktı da dönmedi diye gözükmedi bişi kaburgaları gözüküo sadece zaten küçüktü. Sizinkiler bakmadı mı hiç ??
Al bi tane daha benden, bende bilemedim 😂😂
Renkli vwrito zaten benimki siyah beyaz değil o 3 boyutluysa 4boyutlu bakcaklarmı🤔

Yok simdilik sükür ama korkuyorm nolur nolmaz diye sansa bırakmak istemiyorum hazirca dursun diyorm
Ee tabi için nasıl rahat edicekse kuzum ya 😊 ben de çok rahat hareket ediyorum inşallah sıkışmam son aylar şu an ilk işim odasını halletmek gitmem lazım herşeyi de annemlerle yapıyorum işte benim koca işkolik 🤷🏻‍♀️

X