2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bencede haklıda ben hediyeyi öyle isimli bir şey düşünmedim magnet vs hiç düşünmedim kolonya anahtarlık gibi kullanıma yönelik düşündüm ama hiç masraf yapasım yok açıkçası
Valla al.bendende o kadar tükendik zaten ve hala eksik bir sürü bitmiyor

Off canım sıkıldı yarın detaylıya gidicez eşimin işte kriz çıkmış yarın gelemicem annelerimizle git dio çok moralim bozuldu
Olsun bozma moralini benim dr cok hassasti mesela esim vardi ama covit dolayisiyla almadi iceri zatem inan normal beden goruntusu gibi olmuyor damarlar vs inceleniyor poz vermeyen bir bebekse hele hic bisey anlamiyorsn goruntulerden

Olsun bozma moralini benim dr cok hassasti mesela esim vardi ama covit dolayisiyla almadi iceri zatem inan normal beden goruntusu gibi olmuyor damarlar vs inceleniyor poz vermeyen bir bebekse hele hic bisey anlamiyorsn goruntulerden
Napalım kısmet böyleymiş hep annemle gidiyorum zaten en son ağustosta geldi bekliyorum gece haber vercem annemlere belki değişir fikri işler çözülürse inşallah

Bencede haklıda ben hediyeyi öyle isimli bir şey düşünmedim magnet vs hiç düşünmedim kolonya anahtarlık gibi kullanıma yönelik düşündüm ama hiç masraf yapasım yok açıkçası
Aynen o hediyelik olayında ben de sevmiyorum mesela isimli magnet bana da gereksiz geliyor ben yaptırırsam zaten 20 tane flan anne babam kardeslere vermek için yaptırıcam hatıra olsn diye yoksa bana da gelenlere bakıp direk çöpe atıyordm çok yakın değilse

Geldim geldimya bugün tetanoza gidince kalp atisi dinledik icim rahatladi gecen agrim felan olmustu ya onun mutlulugu var icimde Allah kimseyi korktuguna ugrtmasn ama bugün nurselek te bi arazı bi isler ceviriyor sanki
Vallahi çevirmiyom kız bişeye başlasam haberiniz olur ben kilyamıyım
Bugün de dedim ya değişik Bi haller var sanki bende yaa. Herşey olduğu gibi duruyo. Enerjim de yok noldu anlamadım

Off canım sıkıldı yarın detaylıya gidicez eşimin işte kriz çıkmış yarın gelemicem annelerimizle git dio çok moralim bozuldu
Yaa olsunn ben de tek girmiştim detaylıya cnku cerrahpaşa eşimi almadı içeri malum devlet o yuzden olsun bebiş iyi olsun gerisi önemsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…