2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Al bi tane daha benden, bende bilemedim
Renkli vwrito zaten benimki siyah beyaz değil o 3 boyutluysa 4boyutlu bakcaklarmı
Benmkisi şöyle bakıyo 1. Foto gibi ve altında 4d yazıyo bakarken ekranda ama benm istediğim 2. Foto gibi görmek bi arkadasmn hep öyle bakıyo bebeği biliyorm mesela nasıl bişey oldgnuu cok güzel onun dr un makinesi

Eklentiler

• 3C84557C-6077-48A7-B991-D500C359DD8E.png
    392,8 KB · Görüntüleme: 35
  • 4A8D7CBB-0675-48A3-A04D-51A387178B8E.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 32
İnan suan azcık dolansam belim kasiklarm agriyor iyi ki buyuk seyleri almisim diyorum ufaktan halletmeye basla bnce

Tamm canım bana verılen ılac ısımlerınıde aldım
Ecz geliniiz var konustum makıneyı ve ılacları yarın verıcek cok tesekkur ederim sayende stres yapmıcam

İnşallah canım, çok teşekkür ederim. Doğurduğum gibi de tecrübelerimi paylaşırım inşallah

Canım nasıl rahat edeceksen sen kendini daha iyi biliyorsun. Hastane kolay değil tabii ama daha iyi hissediyorsundur inşallah

Canım nasıl rahat edeceksen sen kendini daha iyi biliyorsun. Hastane kolay değil tabii ama daha iyi hissediyorsundur inşallah
Ewet herturlu agrıyı yıne cekıyorum yıne cekıyorum
Hastanedede oturup aglıyorum evdede
Iyılsene kadar rahat edemıceyeecegım ama
Yapacak bısey yok tek kalmaktamsa evde kalma fikri daha ıyı geldı aynı tedavıyu uyguladıktan sonra
Insallah daha ıyı olur

Kesnlkleeee herşeyi hazırlamak lazm benim mesela şuan içime taş doldurmusllar sanki kalkınca kum torbası gibi bişi vajnaya düşüyor sanki elimle ağırlıgı tutmak istyorum H Hazel9
ZEYNEPP5555 vallahi elimden geleni yapıcam işte sizden gördüğüm kadarıyla başlarım kasım başı artık yavaş yavaş hallederiz inşallah

Ayy dicektim bune tatlılık senin bebiş diyeee google mış ben de ilk fotodaki gibi olan 4d diye biliorum işte bakalım görcez yarın nasıl bakcak

Cnm evde daha rahat edeceksen tabiki iyi olmuş yanina biri gelmesinde zor olurdu hastanede ins daha iyi olursun evde
Napalım kısmet böyleymiş hep annemle gidiyorum zaten en son ağustosta geldi bekliyorum gece haber vercem annemlere belki değişir fikri işler çözülürse inşallah
Eşinle gitsen iyi olurdu senin için ama olsun annenle ins güzel haberlerle dönersin...
Olurrr canım deseydin ben de doğumdan sonra herkesin notunu vericem dedim kapıda kim beklicek diye sırf cocugumu ilk ben göreym diye spinal anestezi istiyorm zaten
Ya bende aynı şeyi düşünüyorum ama ben daha önce bir operasyon geçirdim küçük onuda lokal yaptılar herşeyi duydum hissettim o günden sonra korku kaldı ben galiba narkoz kafası yaşayacağım..
Kızlar 4d ultrason bakıcak mı size doktorlarınız
Benim de.da yokmuş 4 d he olsa da benim kız gene kaburgaların totosunu gösterir bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…