2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sağlıkla zamanında gelsinler inşallah kuzucum ya ben de sez olursa 38 i geçiririz inşallah diyorum bakalım Allah büyük biz ne desek boş sen öndeymişsin zaten en doğru zamanda alalım haberini inşallah kuzucum ya

Evet kuzum gercekten Allah korusun şeker hastaları için durum cok zor boğaz çok önemli inşallah kısa süre sonra kurtulcaksınz sen de

Ben de kapı süsünü odasına koycam diye yaptırıyorum sırf yoksa hastanede kimse olmıcak en kötü bi foto çekerim hastane kapısını

Kızlar malesef kendi ıstegım ıle cıkıs verdık cıkıyrouz
Esım yanımda refakatcıydı
Yanımızda kımse yoktun2 kısılık oda da
Sımdı baska hasta gelıcekmıs esımın gımesını istiyorlar bayan refakatcı dıyorlar yada tek kalcak dıyorlar
2. Sıde olamayacaggj ıcın ben kendım ımza atıp cıkıyorum
Praol ve oksıjen gunde 3 kere verıuoalr vıtamın takviye vs de yok
Kendım aldıklarımı kullanıylrum evdede parol kullanıyorum oksıjende yıne daralırsam mecbur baska hastaneye gıder alırım
Bırde dıyorlar siz tek kalın sıze bız bakarız hemsıreler var burda tek kalmazsınız ben ılacım bitse kendım cokarıyorum bırde gece gunduz kıvrandııgıım zamanalr esım koluma gırıyor vc ye gıdıyorum oturuyor zorla yemek verıyor bana kım bakcak öyle konusuyorlar ıste neyse bakalım mevlam neylerse guzel eyler hayırlısı

Hayırlısı olsun canım tek olmakta güzel bişi olmazdı moral motivasyon da önemli hastalık pskolojisinden cıkmak için. Böylesi daha iyi olur insallah

Canım covitte mi yatıyorsun test yapıldı mı tekrsr belki negatife dönmüssündür eger ilaclı veriyorlarsa eve de bir nebulizatör alıp kendin kullanabilirsin aslında insallah daha iyi olursn canım benim Allah yardimciniz olsun

Ben de kapı süsünü odasına koycam diye yaptırıyorum sırf yoksa hastanede kimse olmıcak en kötü bi foto çekerim hastane kapısını
Odasına da düşünmüyorum asmayı bir de temizliği filan düşündürüyor nedense çok uzum ömürlü gelmiyorlar normalde titiz biri değilim sadece ne bileyim gereksiz geliyor ama bakalım

Evet kuzum gercekten Allah korusun şeker hastaları için durum cok zor boğaz çok önemli inşallah kısa süre sonra kurtulcaksınz sen de
Amiin kuzum. Dedem de filanda var şeker hastalığı ama onlar yine yiyor beyaz un tatlı türü şeyler abartmadan yani. Ama daha ağır durumda olanlar vardır tabii çok kötü bir hastalık

Odasına da düşünmüyorum asmayı bir de temizliği filan düşündürüyor nedense çok uzum ömürlü gelmiyorlar normalde titiz biri değilim sadece ne bileyim gereksiz geliyor ama bakalım
Pff bende dusunmuyorm zaten odada yapmiycam simdilik hediye de esim sagolsun vazgecirdi kendine yaptiriyosan yaptir da millet bizim cocugumuzun adıni niye saklasn biz simdiye kadar hep attik diyor mantikli geldi bi cikolata kaldi onuda gelen olursa ikram ederm die alicam

Allah şifa versin canım inşallah biran önce toparlarsın dualarımız seninle

Geldim geldimya bugün tetanoza gidince kalp atisi dinledik icim rahatladi gecen agrim felan olmustu ya onun mutlulugu var icimde Allah kimseyi korktuguna ugrtmasn ama bugün nurselek te bi arazı bi isler ceviriyor sanki
Oh maşallah kuzum benim aminn tabi ki iyi annesi korkmaaa şu kağan kocatepeyi izle ağrılar için bilgi veriyor haftalarımıza göre braxton hicks kasılmaları diye bişey varmış rahim kasılması ile ilgili daha bilinçlendim bende bir sebebi yok diyor ağrıların Hee vallaa neler yapıo bilmem

Kapı süsüüin güzelmiş bakalım ben yapamaz olursam alırım yapcak bişe yok. Hastane odası değil çocuklarımın kapısına hazır olsun oda hazır değil ama kapı süsü olsun
Çikolata da bilindik markayı böylr almak çok mantıklı. Ben de bulabilsem böyle yaparım

Bencede haklıda ben hediyeyi öyle isimli bir şey düşünmedim magnet vs hiç düşünmedim kolonya anahtarlık gibi kullanıma yönelik düşündüm ama hiç masraf yapasım yok açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…