2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sağol canım inşallah 6-9 aldım alt ve üstleri yavrm ya elim gitmiyor benm 3 aylıklara hep sıkacak cocugu gibi geliyor pijama dışarıda denedim ama aşırı pahalı ya valla ben de artk hamile veya lohusa yazmadan aratıyorum fiyat 2 kat artıyor

Çok linkledim sizi herkes nerde ayoll eskiden 50 sayfa okuyup buralara gelirdim napıyosunuz bacılar
Ay diyetimi bozdum moralim bozuk boş boş oturuyorum. Kek yedim bir dilim dört beş tanede cips. Of ya canım çok çekmişti ama şimdide vicdan azabı çekiyorum. İnşallah çok oynamaz şekerim. Meyve yemedim ama ne kadar etkisi olacak beyaz un ve şeker aynı anda yedim

Ah kuzum ya kıyamam gercekten sabır gerektiren bir durum bu ve başarabiliyorsun bence tebrik ediyorum arada da olur bence hamileyken bişey yememeye dayanabilmek zor

Akşam öğününde ızgara ve salata ye kuzum, diyetisyen doğum günümde ince bir dilim pastaya izin vermişti ızgara ve salata koşuluyla üzme kendini, dengelemen yeterli canın çekmiş ne yapacaksın ben de ara ara kaçamak yapıyorum dengeleyerek

Çok linkledim sizi herkes nerde ayoll eskiden 50 sayfa okuyup buralara gelirdim napıyosunuz bacılar
Ben kuaför e gitttim fön çektirmeye ordan da yine kayınvalidem e gittim sohbet e şimdi girdim eve aldıklarına bayıldım kuzucum çoook güzeller sağlıklı günlerde giysin oturduğun yerden alışverişe vermişssin kendini

Amaan sıkma canını bi kereden bişey olmaz boşver kaç haftadır bişi yediğin yok

Valla acayip canım sıkıldı moralim bozuldu anlatamam boş boş duvara bakıyorum. Öğlem karnıbahar attım fırına yağ koymadım peynir filanda neyse yoğurt ve yumurta sürdüm yumurta o kadar kötü koktu ki Allah affetsin midem bulanarak zorla yedim. Midem çok kötü idi kalktım kek yedim üzerine cips cips çöl azdı ama normalde de pek yediğim bir şey değilde o hırsla resmen. Neyse akşam salata ile geçiştireyim de. Psikolojim bozuldu

Maşallah Allah muhabbetinizi arttırsın yavrum ben de kv severim de fazla şaaaapmamak lazım kendmi alışverişe verdm ve alacak bişi kalmadı kalan haftalarda napcam acaba gelecek kargo olmaması beni üzeerrr

Ben de 2 isimden biri öyle ama yapacak Bi şeyim yok yani koymasalarmış bana ne elli tane çocuk yapmıyoruz şurda kanımın kaynadığını koyarım kendimi böyle ikna ettim
Ya bende şöyle bir sorun var bi de Arya buldum mesela anlamı cok güzel ismi tekrarlıyorum arya arya arya sonra varyaaa sevdamı dağlara yazarım flan diye bişeye benzetip of olmaz bu ya diyorum

Yavrum olacak o kadar yahu, haşlayarak ye istersen karnabahar ve Brokoli yi ben sadece haşlıyorum. Bi de salatayla geçiştirme protein ekle yanına muhakkak Bi tavuk göğsü mesela tavada 5 dk çevir ye bebiklere lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…