2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Maşallah Allah muhabbetinizi arttırsın yavrum 😅 ben de kv severim de fazla şaaaapmamak lazım 🤣🤣 kendmi alışverişe verdm ve alacak bişi kalmadı kalan haftalarda napcam acaba 😂 gelecek kargo olmaması beni üzeerrr 😂
Kuaför evinin karşısında gitmesem olmaz yaa içim rahat etmez 😂 bana elti gelicek inşallah ta konumuz o bu ara rahatım biraz yoksa bana sarıo arada o zaman haftada bir görüyom 😂 hahahha farkettim onu yaa iyi yapıosun oyalan en azından ama kitapta okuyabilirsin yaniii ocağa incir ağacı dikme durduk yere 😂

Valla şurda iki ay daha dayansam hayırlısı ile bir sağlıkla doğsunlar da. Onları etkilemese bana zarar veren bir şey olsa sadece çok üzülmem böyle de. Neyse bakalım geçti gitti diyelim inşallah 🤲🏻
Sıkma canını psikoloji daha önemli kuzum ya napalım sık dişini sonra rahat edersin 🤲🥰

Yavrum olacak o kadar yahu, haşlayarak ye istersen karnabahar ve Brokoli yi ben sadece haşlıyorum. Bi de salatayla geçiştirme protein ekle yanına muhakkak Bi tavuk göğsü mesela tavada 5 dk çevir ye bebiklere lazım
Bende hep haşlıyorum öncesi haşladım zaten dedim hadi farklı olsun. Öyle yeseydim daha iyiydi 😬 midem mahvoldu 🙄 nohut haşlamıştım ondan atacağım biraz üzerine ekmek yemem artık zaten tavuk şimdi gidip alamam eşimde geç gelecek

Kuaför evinin karşısında gitmesem olmaz yaa içim rahat etmez 😂 bana elti gelicek inşallah ta konumuz o bu ara rahatım biraz yoksa bana sarıo arada o zaman haftada bir görüyom 😂 hahahha farkettim onu yaa iyi yapıosun oyalan en azından ama kitapta okuyabilirsin yaniii ocağa incir ağacı dikme durduk yere 😂
Ah ah kitap sorunsalı odaklanmıyorum 😅 bana da elti gelecek bikaç seneye inşallah ona sararlar artıkın 😅

Öyle valla bir de üzüntü ekledim üzerine 😬
Rüyamı anlattım mı hatırlamıyorum ama patates kızartıyorum rüyamda ama böyle Bi kazan 🤣 nasıl güzel kokuyor sonra diyorum ki tüh yaa beyaz ekmek yiyemiyorum ki şimdi bunu ekmek arası yapardım ne güzel 🤣 sanki patates yiyebiliyormuşum gibi ahahha

Sonra uyandım ve yarım saat neye ağladım biliyo musun? Ağzıma Bi tane bile atmadığım için ağladım 🤣🤣🤣🤣 bari tadına baksaydın diye

Demem o ki süreç kolay değil 🙏🏻 olacak böyle şeyler ben de 2 kere kurabiye, yaş pasta kaçamağı yaptım, meyvede sıklıkla kaçırıyorum hatta. Kadın Doğum Dr um dedi ki abartmadan biraz da ye sağlıklı ye tabi o kadarcık şekerden Bi şey olmaz, çocuğun kilosu normal suyu iyi çok şükür...

Rüyamı anlattım mı hatırlamıyorum ama patates kızartıyorum rüyamda ama böyle Bi kazan 🤣 nasıl güzel kokuyor sonra diyorum ki tüh yaa beyaz ekmek yiyemiyorum ki şimdi bunu ekmek arası yapardım ne güzel 🤣 sanki patates yiyebiliyormuşum gibi ahahha

Sonra uyandım ve yarım saat neye ağladım biliyo musun? Ağzıma Bi tane bile atmadığım için ağladım 🤣🤣🤣🤣 bari tadına baksaydın diye

Demem o ki süreç kolay değil 🙏🏻 olacak böyle şeyler ben de 2 kere kurabiye, yaş pasta kaçamağı yaptım, meyvede sıklıkla kaçırıyorum hatta. Kadın Doğum Dr um dedi ki abartmadan biraz da ye sağlıklı ye tabi o kadarcık şekerden Bi şey olmaz, çocuğun kilosu normal suyu iyi çok şükür...
😅😂 ay kıyamam 🥺 bende görüyorum rüyamda zaten yazıyorum arada. Herkes bu haftalarda doğum görüyor sürekli biz yemek 🙈😂 Senin doktorun yine iyiymiş benimki bugüne kadar yediklerine say artık dedi 😂😂😂 çarşamba muayenem var inşallah iyidir her şey 🤲🏻

😅😂 ay kıyamam 🥺 bende görüyorum rüyamda zaten yazıyorum arada. Herkes bu haftalarda doğum görüyor sürekli biz yemek 🙈😂 Senin doktorun yine iyiymiş benimki bugüne kadar yediklerine say artık dedi 😂😂😂 çarşamba muayenem var inşallah iyidir her şey 🤲🏻
Ben rüyamda o kdr doğum gördm ki artık doğumdan korkmuyorum nolcaksa olsun modundayım 😅 dün en son bebişkomun yüzünü gördm karnım şeffafmış böyle içerisi görünüyor bana ordan güldü ve dediki anne doğarsam korkma ben artık büyüdüm bak 🥺😂

Çok linkledim sizi herkes nerde ayoll eskiden 50 sayfa okuyup buralara gelirdim napıyosunuz bacılar 😅
Hepsi çok güzeller canım güle güle kullan. Bitmiş bişe kalmamış zaten onlar herkesin duruyo kaldı dediklerim kimse daha süs çikolatayı düşünemiyo merak etme ki onların da yerlerini bulmuşsun tek dert isim. Nerelere yaptırıyorsun i. Instagram sayfaları gördüm bir iki çok pahalı onlar ya. Kendim yapmayı düşündüm de bilmiyorum işte

Ah ah kitap sorunsalı odaklanmıyorum 😅 bana da elti gelecek bikaç seneye inşallah ona sararlar artıkın 😅
Bizimkilerinde seneyi anca bulur diyorum bana bak ben doğurmadan zayıflamadan yaparsan bu işi gebertirim seni beklicem yenge dio yaa çok tatlı eşimin kardeşi saolsun 😂😂 Allah herkese içinde de bize en güzelini nasip etsin kuzum 🤲🥰

Ben rüyamda o kdr doğum gördm ki artık doğumdan korkmuyorum nolcaksa olsun modundayım 😅 dün en son bebişkomun yüzünü gördm karnım şeffafmış böyle içerisi görünüyor bana ordan güldü ve dediki anne doğarsam korkma ben artık büyüdüm bak 🥺😂
Yaa 🥲 yerim minik kuzucuğu 🥰 hafta hafta gebelik videolarını izliyorum şimdi diyor ki bu haftalarda değişik rüyalar görürsünüz 🙄😬 doğum vs. Bunlar hormonların beyinlerde yarattığı bir etki. İşte bende bal pide simit çikolata filan görüyorum 😂

Yaa 🥲 yerim minik kuzucuğu 🥰 hafta hafta gebelik videolarını izliyorum şimdi diyor ki bu haftalarda değişik rüyalar görürsünüz 🙄😬 doğum vs. Bunlar hormonların beyinlerde yarattığı bir etki. İşte bende bal pide simit çikolata filan görüyorum 😂
Kıyamam yaa 😇 acısını çıkarıp bize foti atcaksın bikaç ay sonra merak etme ramazan gibi düşün 😅

33F8C622-AF10-427C-AF15-648A0CFA87EB.jpeg
Hepsi çok güzeller canım güle güle kullan. Bitmiş bişe kalmamış zaten onlar herkesin duruyo kaldı dediklerim kimse daha süs çikolatayı düşünemiyo merak etme ki onların da yerlerini bulmuşsun tek dert isim. Nerelere yaptırıyorsun i. Instagram sayfaları gördüm bir iki çok pahalı onlar ya. Kendim yapmayı düşündüm de bilmiyorum işte
Sağol canım 🌸 kapı süsünü buraya yaptırcam.

Çikolata için de melodinin fabrika satışı var bizim burada pembeli ayakkabılı süslü kare madlenler var böyleli bişi zaten gelen giden olmayacak çok süslü bi çikolata masrafına gerek yok gibi biz yeriz muhtemelen 😅

Kıyamam yaa 😇 acısını çıkarıp bize foti atcaksın bikaç ay sonra merak etme ramazan gibi düşün 😅
Ay valla sağlık olsun inşallah Rabbim bebelerimi sağlıkla kucağıma alıp eve dönmemi nasip etsin bakacağız artık doğumdan sonra 🤤 öyle de düşünmeye çalıştım ama bir ay sürüyor akşam iftarda her şeyi yiyorsun 🤭 ama ömür boyu buna mahkum olan hastalıklar var onları düşündükçe Rabbime şükredip dua ediyorum. Tüm hastaların yardımcısı olsun 🤲🏻

Sağol canım 🌸 kapı süsünü buraya yaptırcam.

Çikolata için de melodinin fabrika satışı var bizim burada pembeli ayakkabılı süslü kare madlenler var böyleli bişi zaten gelen giden olmayacak çok süslü bi çikolata masrafına gerek yok gibi biz yeriz muhtemelen 😅
Ben kapı süsü yaptırmayacağım ya süslemede yapmadım yaptırmayacağım 🙄 çikolata melodiden almayı düşünüyorum. Bir de ufak bir hediye yaptırabilsem diyorum ama ona da imkan kalacak mı soru işareti 😬

RAAT RAAT bişi sorcam baby benim bebişte hep gün olarak önden gidio ama o da etkiliyo mu doğumu ilk kez duydum bunu da o zaman belki benim şubat başı - ortası doğar ne zaman söyler doktor bunu 🙀 kova burcu olsun istiyorum çok ben de 😂
Boyu kilosu iri olduğu halde 40 haftayı geçirip doğuranlar da var canım. Sadece bebek büyüdükçe erken doğmak isteyebilir. Arkadaşımın bebeğine de iri demiş doktorlar, 37 haftalıkken 3300 g doğmuş, kendiliğinden. Bunun gibi. Tabii annenin tansiyonu da yükselir ve düşmezse de hemen sezeryana almak isterler. O yüzden benim doktorum en son cumartesi gittiğimde bundanmsonra 3-4 günde bir tansiyonunu ölçtür, 14'ü geçerse hemen haber ver dedi. Öyle işte. Hiç belli olmuyor yine de ne zaman doğacağı

X