2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Screenshot_20210907_133643_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg buda bana ıyı gıbı geldı

Valla biz de pek icinden cıkamayacagız gibi duruyor galiba en mantıklısı dedigin gibi puseti almak puset arastıraym en iyisi bende 😅
Ben maxi cosi dana baston bebek arabasını beğendim ama işte pahalı baya. Bir de Pierre Cardin capsuller iyi geldi. Şimdi para bağlamak mantıklı gelmedi yavrum. Off puset olayı da ayrı dünya. İkinci el baktım baya ama gidip görmek gerek şu şartlarda çok zor 🙄

Ben maxi cosi dana baston bebek arabasını beğendim ama işte pahalı baya. Bir de Pierre Cardin capsuller iyi geldi. Şimdi para bağlamak mantıklı gelmedi yavrum. Off puset olayı da ayrı dünya. İkinci el baktım baya ama gidip görmek gerek şu şartlarda çok zor 🙄
Pier cardin bende cok istiyorum ama istemedigim bisey almaktansa beklemek en iyisi burasi kucuk yer ben zaten 2.el bakma imkanim yok ama ayrı puset arastirdigimda da cok guzle bisey bulamdm bulan link atsn bari😅

Yaa görmemiştim bunu bak 🤦‍♀️ ayva çekirdeğini öyle jel yapıp yüzüme maske yapardım heyy gidiii 😅 bu süt kabı için ne alacaksın canm görsel atabilir misin
Avent alıcam kuzum siteye geçince atarım 5 li var trendyolda 90 TL gibi Bi şeydi, hem daha sonra ek gıdaya geçildiğinde de kullanılabiliyor muş asla sızdırma akıtma falan yapıyormuş o yüzden hoşuma gitti

İki gündür benim de ayaklarımda daha doğrusu altı değil bileğimde ağrı oluyor kuzum. Şeker yüklemesini nasıl istedi senden ?
Hadi yaa. Ödem için tuza dikkat dedi işte😑 valla yavrum aç gel sabah 9 d adedi. Tahlil isticek sonra muhtemelen bir içecek var onu içircekler sonra tekrar tahlil

Pier cardin bende cok istiyorum ama istemedigim bisey almaktansa beklemek en iyisi burasi kucuk yer ben zaten 2.el bakma imkanim yok ama ayrı puset arastirdigimda da cok guzle bisey bulamdm bulan link atsn bari😅
Pusette ortası yok o can sıkıcı uygun fiyatlılar sertifikasız genelde ve bazıları oto koltuğu dahi olmuyor. Benim için önemli bir konu oto koltuğu olması ve güvenliği. Diğer kısım ise çok pahalı. Yani benim içinde muamma🙄😅

X