2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kilya Kilya cığım, puset 6 ay idare eder diyorsan bence arabayı sonraya bırakabilirsin.
Bebişlere küçülünce satar, ordan gelen parayı da arabaya kullanırsın.
Hatta küçülünce hemen koyma siteye falan, önce bize haber et, belki tupaaaaa tupaaaaa ’yla ben talip oluruz. 😂
Aynen altı ay idare etmeyi düşünüyorum kuzum. Öyle olunca hem travel sistem değil uzun süreli kullanacağım bir araba alırım dedim. Kuzuum canım inşallah güzel haberlerinizi alalımda hayırlısı ile totilerini yediklerimin her tabii türlü şeyinde gücümüzü birleştirir en iyisi ne tecrübelerimizi de aktarırız inşallah 🤗❤️

Ay hepsinde ayrı kan mı aldılar 🙄
2015 te yaptırmıştım ben saatlerine göre parmaktan almışlardı ayrı ayrı. Artık parmak uçlarım uyuşmuştu.
Benim dr şeker yüklemesi yaptırmıcam dedi haftaya kontrolüm var öncesinde tahlil istedi açlık tokluk bakalım yeter dedi. Şaşırdık mı hayır (herşeye karşı doktor) . Bakalım hastane değiştirince diğeri isteyecek mi çok merak ediyorum.

2015 te yaptırmıştım ben saatlerine göre parmaktan almışlardı ayrı ayrı. Artık parmak uçlarım uyuşmuştu.
Benim dr şeker yüklemesi yaptırmıcam dedi haftaya kontrolüm var öncesinde tahlil istedi açlık tokluk bakalım yeter dedi. Şaşırdık mı hayır (herşeye karşı doktor) . Bakalım hastane değiştirince diğeri isteyecek mi çok merak ediyorum.
Ay parmak daha da zor bence🙄 ailede filan yoksa bazı doktorlar istemiyor kuzum ama senim doktor alternatif tıpçı gibi çalışıyor. Bir yönden iyi tabii 😬 her doktor hemen istemiyor zaten birazda kişiye göre yapıyorlar şeker yüklemesini

Ay parmak daha da zor bence🙄 ailede filan yoksa bazı doktorlar istemiyor kuzum ama senim doktor alternatif tıpçı gibi çalışıyor. Bir yönden iyi tabii 😬 her doktor hemen istemiyor zaten birazda kişiye göre yapıyorlar şeker yüklemesini
Ayy sorma zaten benim doktoru adamcağız şok olacak bırakıyorum diyince. Bugün gideceğim doktora mesaj attım beni kabul eder misiniz diye ? Seve seve kabul ederim yazmış .

Kilya Kilya cığım, puset 6 ay idare eder diyorsan bence arabayı sonraya bırakabilirsin.
Hatta küçülünce hemen koyma siteye falan, önce bize haber et, belki tupaaaaa tupaaaaa ’yla ben talip oluruz. 😂
Bak bana da garanti veren olursa ben de tek puset alırım😂😂
Tertemiz kullanırım hayat çok zor 😂

ayyy hayrunnisa85 hayrunnisa85 biz bu gruptan ikinci el iyi malzeme toplarız 😍bundan sonra alacakları ürünlerde kendi tercihlerimize göre fikir verelim🤣🤣😛😛

Kilya Kilya Cığım sana bişi sorucaktım hm den bi takım almıştın ya eşofman seti gibii onu kaç beden aldın ?? Nasıl alcağıma karar veremiyorum ölçülerine 0-1 , 1-2 ya da 2-4 yazıo ya kafam karışıo 😂 yenidoğanlık almak istemiyorum yani hemen büyüyo diye beynim yandı

Kilya Kilya Cığım sana bişi sorucaktım hm den bi takım almıştın ya eşofman seti gibii onu kaç beden aldın ?? Nasıl alcağıma karar veremiyorum ölçülerine 0-1 , 1-2 ya da 2-4 yazıo ya kafam karışıo 😂 yenidoğanlık almak istemiyorum yani hemen büyüyo diye beynim yandı
1-2 aldım HM kalıpları azıcık büyük zaten kuzum. İnsan karar veremiyor gerçekten 😅🙂

kızlar bugün adetim başladı.genetik test sonuçlarımız da çıkmış.perşembe günü genetiğe de tüp bebek doktoruma da randevu aldım.inşallah genetik test sonuçlarımızdan bir sıkıntı çıkmaz başlarım tedaviye..
Hayırlı olsun inşallah sonu bebişli olsun kuzum 🤗🤲🏻

X