2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Güzelmiş kuzum ama wc olayı bunda beni gerer biraz 😅 kaç beden almıştın ?
Boyum uzun diye ben bu tarz şeyleri hep xl alırım ama bunda hamilelikle alakalı bir ürün diye sanırım yani xl olmus 4xl gibi öyle böyle değil alt kısmı tamamen şalvar durdu çizme giy tarlada çalış yani o derece göbek ve ağ kısmını çook bol yapmıslar ağ kısmı diz kapağıma geliyordu 😅😅

Boyum uzun diye ben bu tarz şeyleri hep xl alırım ama bunda hamilelikle alakalı bir ürün diye sanırım yani xl olmus 4xl gibi öyle böyle değil alt kısmı tamamen şalvar durdu çizme giy tarlada çalış yani o derece göbek ve ağ kısmını çook bol yapmıslar ağ kısmı diz kapağıma geliyordu 😅😅
Hadi yaa kötü olmuş 😅🙂

Kızlar ya bebek arabaları cok pahalı degil mi beklemek mi iyi gittikce pahalanıyor mu bilemedim ne dersiniz efsane kasım indirimi vurur bu bebis arabalarinıda ne yapmayı düsünüyorsnuzzz😅

Screenshot_20210907_130604.jpg kızlarre kızlarrr alın size foto ahh anacım bu nee masallahhh kadının sütü sanki mandıra dolusu inegın sütü sanah oglen aksam işi gücü sanki memeden süt sagmak olmus 🤭 bızde bakalım ınsallah ya fazla okuraa memede durmasın lazım olur daha ıyı artsın dıe damla damla sagmaya calısırız hosaf ustunr hosaf ıcerız 🤣🙈😀 Screenshot_20210907_130554.jpg

Kızlar ya bebek arabaları cok pahalı degil mi beklemek mi iyi gittikce pahalanıyor mu bilemedim ne dersiniz efsane kasım indirimi vurur bu bebis arabalarinıda ne yapmayı düsünüyorsnuzzz😅
Biz dün sorduk canım telefon ile iki bebek için beğendiğimiz puset ve araba 8000 TL tutuyordu i. Satıcı illa puset ile arabayı bir alın daha uygun diyor ama baktık ayrı ayrı da aynı para 😂😂😂 eşim ne dersin dedi. Şu an o kadar parayı veremeyiz puset mecburiyetten alalım dedim arabaya sonra bakarız belki daha ucuz bir şey bakarız dedim. Çünkü bebekler 6 aya kadar filan sığıyormuş pusetlere ne yapayım yani illa ikisini almaya gerek yok kışın bence anlamı yok bebek arabasının pek. Alıp saatlerce gezintiye çıkmayacağıma göre sonra almak mantıklı geldi ama fiyatlar heep artıyor ben artışı göze aldım 🙂

Eki Görüntüle 2912481 kızlarre kızlarrr alın size foto ahh anacım bu nee masallahhh kadının sütü sanki mandıra dolusu inegın sütü sanah oglen aksam işi gücü sanki memeden süt sagmak olmus 🤭 bızde bakalım ınsallah ya fazla okuraa memede durmasın lazım olur daha ıyı artsın dıe damla damla sagmaya calısırız hosaf ustunr hosaf ıcerız 🤣🙈😀Eki Görüntüle 2912487
Hey maşallah valla ırksal biraz ya. Mesela siyahilerde karın çatlağı nerdeyse olmaz. Asyalıların çok azında olur. Avrupalıların büyük kısmında olurmuş ama ben Rusları anlamıyor 😂😂😂 40 I çıkmamış bebeyle geliyorlar tatillere hatunlar tığ gibi ve vücut taş 🤭😬

Biz dün sorduk canım telefon ile iki bebek için beğendiğimiz puset ve araba 8000 TL tutuyordu i. Satıcı illa puset ile arabayı bir alın daha uygun diyor ama baktık ayrı ayrı da aynı para 😂😂😂 eşim ne dersin dedi. Şu an o kadar parayı veremeyiz puset mecburiyetten alalım dedim arabaya sonra bakarız belki daha ucuz bir şey bakarız dedim. Çünkü bebekler 6 aya kadar filan sığıyormuş pusetlere ne yapayım yani illa ikisini almaya gerek yok kışın bence anlamı yok bebek arabasının pek. Alıp saatlerce gezintiye çıkmayacağıma göre sonra almak mantıklı geldi ama fiyatlar heep artıyor ben artışı göze aldım 🙂
Valla biz de pek icinden cıkamayacagız gibi duruyor galiba en mantıklısı dedigin gibi puseti almak puset arastıraym en iyisi bende 😅

X