2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar birşey soracağım konu dışında ama benim aşırı dudaklarım çatladı makyaj malzemesi kullanamıyorum ne yapayım çok kotu oldu🤔🤔🤔
Herkes çatır çatır makyaja devam ediyor kuzum ama göbeğine sürdüğün doğal yağlar varsa onlardan ya da zeytinyağı bepanten çok ince şekilde sürebilirsin

Hmm ben olsam bepanthol vey vazelin sürerdim kuzum benim de çenemdeki egzamamsı şey artmaya başladı cildiyeye gideceğim yarın
Egzama benim de arttı ve hiç çıkmayacak bir yerde çıktı ☹️ Doktora da gösteremem canım sıkıldı 😬 doktor ilacını kullan dedi ama içime sinmiyor ben de bir cildiyeye gideceğim sanırım kuzum. Bende ki ağırmış ilaç olarak araştırdım da daha hafifi varsa alacağım.

Aminn darısı sizlere hamdolsun sorun da yok. Ama ödem ve el ayaklardaki ağrıyı dedim. Tipik ödem kaynaklı. Ama tansiyon yüksek seyretmediği için preeklemsiyi düşünsürmüyomuş. Fizyolojik ödem dedi. Tuzsuz ye dedi defalarca 🙈
Haftaya şeker yüklemesiiiii😬
İki gündür benim de ayaklarımda daha doğrusu altı değil bileğimde ağrı oluyor kuzum. Şeker yüklemesini nasıl istedi senden ?

Eki Görüntüle 2912464
Herkes bebelere alır ben kendime bunu aldım kızlar. Artık giyecek bir şey kalmadı hepsi sıkıyor elbise de artık yavaş yavaş kalkar serin olmaya başladı. İşe gidip geldiğim için kendime de bakmak zorundayım.
Hamilelerde eeen sevdiğim kıyafet bayılıyorum her türlü Labellaaa Labellaaa seninde gelseydi bir 🙄😬

Çift kat polar kuzum içi de dışı da. Yani bu durumda polyester %100 ama olmayanı yok bunlar sıcak tutuyormuş, tenine değmiyor nasılsa dedim 🙂 içine de kışlık tulumlar kadife filan olabilir triko ile bence soğuk kışlarda bile idare eder bebekle çok dışarıda kalmayız zaten 🙂
Anladim canımm hadı bakalım ıclerı nı de doldursunlar kuzucuklar hayırlısı ıle 🤲🤩

Egzama benim de arttı ve hiç çıkmayacak bir yerde çıktı ☹️ Doktora da gösteremem canım sıkıldı 😬 doktor ilacını kullan dedi ama içime sinmiyor ben de bir cildiyeye gideceğim sanırım kuzum. Bende ki ağırmış ilaç olarak araştırdım da daha hafifi varsa alacağım.
bendekini size atabilseydim keske görüntü olarak berbat duruyor ağzımın yanlarında salça lekesi kalmış gibi 🙄 kaşıntı yok Allahtan demekki hamilelikte egzama ortaya çıkıyormuş yarın bakalım dr a gidersem haber veririm kuzm

Hamilelerde eeen sevdiğim kıyafet bayılıyorum her türlü Labellaaa Labellaaa seninde gelseydi bir 🙄😬
Gercekten en saçma siparişim geldi o hala yola cıkmadı 😌 havalar da çok soğursa artık içine uzun kollu bişi giyip onu giyerim ama giyerim yani zaten bu kış çok üşümeyiz bence 🔥

Lcw aldım en kısa zamanda gelir inşallah
Daha önce de kot almıştım memnunum gayet rahat giyiliyor. Belki tulumu giyince hamile benzerim. Bu halde hala yer vermiyorlar

Valla cok güzelmis güle güle kullansn bebisler insallah😍 ya sizce 0 3 ay icin öyle astronot tulum felan yok böyle kundak tarzı seylerle mi cikarmak gerek
Benim fikrim öyle kuzum. Yoksa bayılıyorum astronot tulumlara ama çok minnoş geliyorlar yenidoğan bebekler kıyamıyorum kollarını onun içine sokup ağırlığını çektirmeye. Ama bazı bebetolar maşallah kilolu doğuyor onlarda yine olabilir astronot. Ama bizde genelde her şey yolunda ise 2.5 kilo civarında doğuyorlar. Kıyamam onların içine sokmaya bu daha rahat geldi. Yani biraz duruma göre bakmak gerekiyor sanırım 🙄

bendekini size atabilseydim keske görüntü olarak berbat duruyor ağzımın yanlarında salça lekesi kalmış gibi 🙄 kaşıntı yok Allahtan demekki hamilelikte egzama ortaya çıkıyormuş yarın bakalım dr a gidersem haber veririm kuzm

Gercekten en saçma siparişim geldi o hala yola cıkmadı 😌 havalar da çok soğursa artık içine uzun kollu bişi giyip onu giyerim ama giyerim yani zaten bu kış çok üşümeyiz bence 🔥
Benim eskiden de ensemde çıkardı ara ara. İlaçla hemen geçer sonra stres ter olsa hemen çıkardı. Doktor bu böyle dedi. Neyse şimdi farklı yerdede çıktılar ☹️ Yüz yine bir nebze iyi kalıyor 😅😬
Aynen ya bencede çok üşümeyiz 🙂

Daha önce de kot almıştım memnunum gayet rahat giyiliyor. Belki tulumu giyince hamile benzerim. Bu halde hala yer vermiyorlar
Ben lcw den yazın bunu almıştım allahım bir bol oldu size anlatamam 😂 bol olmasaydı ama harika olurdu cok begenmiştim kumaşını falan

Eklentiler

• 05D0B78D-6A97-4A47-9AFF-FE01B7149CD9.jpeg
    05D0B78D-6A97-4A47-9AFF-FE01B7149CD9.jpeg
    103,2 KB · Görüntüleme: 18
Acaba o neden oluyo canım ya benimde uzun zamandır öyle oluyor böyle bastıkça çekilme tarzı değişik bir ağrı
Hamilelik kaynaklı ödem nedeniyle diye tahmin ediyorum kuzum bende. Çaresi de ayakta durmayacaksın ama ben zaten genelde yatar haldeyim. Tuzsuz yiyeceksin bol su. Bütün hepsine rağmen çeken çok var bu sıkıntıyı kuzum.

Benim eskiden de ensemde çıkardı ara ara. İlaçla hemen geçer sonra stres ter olsa hemen çıkardı. Doktor bu böyle dedi. Neyse şimdi farklı yerdede çıktılar ☹️ Yüz yine bir nebze iyi kalıyor 😅😬
Aynen ya bencede çok üşümeyiz 🙂
Evet kuzum benm de saç diplerimde kulak arkasında özellikle bu mevsimde ve kışın çok atrardı yazın tamamen geçerdi şimdi yine alevlendi son aya kadar neler olacak bakalım başka bişeyler çıkmasın da inşallah 🙏

Kı azıcıcıkta elıne belıne koyup karnını öne cıkar 🙈 sonra yıne ses olmazsa genclerden yer iste 😬 ayy bana da hep doguracaksın gıbı duruyorun dıyorlar işte herkesın anatomısı farklı yansıyor hamılelıkte 🙃

Hamilelik kaynaklı ödem nedeniyle diye tahmin ediyorum kuzum bende. Çaresi de ayakta durmayacaksın ama ben zaten genelde yatar haldeyim. Tuzsuz yiyeceksin bol su. Bütün hepsine rağmen çeken çok var bu sıkıntıyı kuzum.
Bende öyle canım genellikle yatar vaziyetteyim 3 litreye yakın hatta bazen biraz daha fazla içiyorum suyu neredeyse tuzsuz baharatsız yiyorum ama bazen cidden canım çok acıyor kalkınca

X