2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Saklama poseti aldm da kap olarak almadm bende almak gerek galiba
Kap olarak 2 tane alıcam ben kuzum. İlk sağımda bir kaba koyup dolabın normal bölmesi e koyup diğer sağımda diğer kaba koyup normal dolaba koyup sıcaklıkları eşitlenince birleştirmek gerekiyormuş. Her sağımda poşete koyulacak kadar çok olmayabilir diye en az 2 kap gerekiyor diye düşündüm bu sıcaklık olayı için

Kap olarak 2 tane alıcam ben kuzum. İlk sağımda bir kaba koyup dolabın normal bölmesi e koyup diğer sağımda diğer kaba koyup normal dolaba koyup sıcaklıkları eşitlenince birleştirmek gerekiyormuş. Her sağımda poşete koyulacak kadar çok olmayabilir diye en az 2 kap gerekiyor diye düşündüm bu sıcaklık olayı için
Yaaa hic bir fikrim yok bu konudaa

l_20202-0wg182z8-507_a.jpg

Herkes bebelere alır ben kendime bunu aldım kızlar. Artık giyecek bir şey kalmadı hepsi sıkıyor elbise de artık yavaş yavaş kalkar serin olmaya başladı. İşe gidip geldiğim için kendime de bakmak zorundayım.

Aaa memnun kalmana sevindim canım benim de listemde var bu çok hoşuma gitmişti. Veririm en kısa zamanda siparişini o zaman
Yumuş ve kalın kış ayını da çıkaracak büyüklükte kullanımı da güzel olur umarım 🙂 alma niyetin varsa bekleme kuzum kışa geldikçe artıyor fiyatları

Yumuş ve kalın kış ayını da çıkaracak büyüklükte kullanımı da güzel olur umarım 🙂 alma niyetin varsa bekleme kuzum kışa geldikçe artıyor fiyatları
Evet kuzumm bunu çok beğenmiştim kullanışlı ve kolay hemen vereyim bende siparişini sağol kuzum valla hepiniz ilaç gibisiniz

Muhendisinoglu sayfasında lanolinli meme ucu kremlerinin artık çok tercih edilmediğini okudum kuzum. Sanırım onu da incia alıcam. Bi de ayva çekirdeğini zeytinyağında bekleyerek bir jel oluşturuluyormuş o da çok iyi geliyormuş onu denicem 😅
Yaa görmemiştim bunu bak 🤦‍♀️ ayva çekirdeğini öyle jel yapıp yüzüme maske yapardım heyy gidiii 😅 bu süt kabı için ne alacaksın canm görsel atabilir misin

Muhendisinoglu sayfasında lanolinli meme ucu kremlerinin artık çok tercih edilmediğini okudum kuzum. Sanırım onu da incia alıcam. Bi de ayva çekirdeğini zeytinyağında bekleyerek bir jel oluşturuluyormuş o da çok iyi geliyormuş onu denicem 😅
Bazıları anne sütünün kendisini sürün diyorlar ayva çekirdeğini de duydum kışa geldiği için yapılabilir en azından 🙂

Kuzuuu yaa içleri kumas mı yoksa polar mı onalrın detaylarını da verır mısın 😬
Çift kat polar kuzum içi de dışı da. Yani bu durumda polyester %100 ama olmayanı yok bunlar sıcak tutuyormuş, tenine değmiyor nasılsa dedim 🙂 içine de kışlık tulumlar kadife filan olabilir triko ile bence soğuk kışlarda bile idare eder bebekle çok dışarıda kalmayız zaten 🙂

X