2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aslında ustteki de güzele benziyor ben alttakinin aynisından aldm gayet kalın ama 60 tl ye almıstm dikkat et😅
Yaaa bak almıyım bekliyim 😊
Üsttekini yıkamak zor hassas olup ağzı gözü dağılır dikkat edilmezse bilginiz olsun yavrular 🙂 bana göre değil 🙄
Kilyadan değişik bir bakış açısı 😌 doğru diyosn 😇
Kızlar dış kundaklarım geldi az önce ben çok memnun kaldım yumuş ve kalın. Sadece yorumlara bakarak almıştım görmeden ama sevdim. Umarım kullanışlı olur, kullanmak nasip olur 🤲🏻 🙂
Yaa süper güle güle giysin yavrular gri almış mıydın biraz canlı renk seçenği istedim kız bebikom için ama grisini alıcam sanırm

Gördüm tırtıllarımı Kızlarımm çok şükür 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Kilya Kilya ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555
Em cok etlılendıgın ney oluyor senın usg de goruntulenırken 😍 benım mesela bacakalrında kollarında kı eklemler varya dızler dıresklerden ıtıbaren acıp kapatıp hareketler yapıyor bıtııyorum ozamann yaa 🤤🥰🤲🧿 dr konusuyor ben onlarla konusyorum
Ahh kurban olurum verene dıe dıe sevıyorum cekım boyunca bırde el jareketlerı 🤩

Kızlar almak isteyenler için dün almıştm 94 tl idi indirimli. Bugun 3 tl lik kuponumla 81 e geldi dünkünü hemen iptal ettm size de haber vereyim dedm alacaksanız daha ucuzunu görmedm henuz

Eklentiler

• EEF4645A-8A3D-443F-A2D3-0C873B88ED6F.jpeg
    EEF4645A-8A3D-443F-A2D3-0C873B88ED6F.jpeg
    21,6 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar dış kundaklarım geldi az önce ben çok memnun kaldım yumuş ve kalın. Sadece yorumlara bakarak almıştım görmeden ama sevdim. Umarım kullanışlı olur, kullanmak nasip olur 🤲🏻 🙂
Kuzuuu yaa içleri kumas mı yoksa polar mı onalrın detaylarını da verır mısın 😬

Kızlar almak isteyenler için dün almıştm 94 tl idi indirimli. Bugun 3 tl lik kuponumla 81 e geldi dünkünü hemen iptal ettm size de haber vereyim dedm alacaksanız daha ucuzunu görmedm henuz
Muhendisinoglu sayfasında lanolinli meme ucu kremlerinin artık çok tercih edilmediğini okudum kuzum. Sanırım onu da incia alıcam. Bi de ayva çekirdeğini zeytinyağında bekleyerek bir jel oluşturuluyormuş o da çok iyi geliyormuş onu denicem 😅

Yaa hadi gözün aydın😘😘
Aminn darısı sizlere hamdolsun sorun da yok. Ama ödem ve el ayaklardaki ağrıyı dedim. Tipik ödem kaynaklı. Ama tansiyon yüksek seyretmediği için preeklemsiyi düşünsürmüyomuş. Fizyolojik ödem dedi. Tuzsuz ye dedi defalarca 🙈
Haftaya şeker yüklemesiiiii😬

Em cok etlılendıgın ney oluyor senın usg de goruntulenırken 😍 benım mesela bacakalrında kollarında kı eklemler varya dızler dıresklerden ıtıbaren acıp kapatıp hareketler yapıyor bıtııyorum ozamann yaa 🤤🥰🤲🧿 dr konusuyor ben onlarla konusyorum
Ahh kurban olurum verene dıe dıe sevıyorum cekım boyunca bırde el jareketlerı 🤩
Benim spesifik bişe yok herşeyden etkileniyorum 😂😂

X