2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ah ya fibromiyalji çok fena bir şey annem çekti çekiyor oradan biliyorum ☹️ Çok geçmiş olsun. Strese de gelemez zaten. Sen yine şekerine dikkat et kuzum da ihmal etme git muhakkak doktoruna çok geçmiş olsun 🤲🏻🍀
Sagol canım aynen yasayan bilir bu sıralar streslerede gırıyorum bunaldıkca sonu guzel olsun ınsallah canımmm hepımızın ınsallah 🤲

Ay bulamadım da 🙄
E6694621-AD09-44ED-81FA-96629EFF3B6C.jpeg

Helloo kuzularim nasılsınızzz , ben döndüm dün gece sabahtan beri de koşturmacadaydım ev toparlanması bavul boşaltması bilmem ne şimdi oturdum okudum baştan mesajları gene döktürmüşsünüzzz 🥰 özledim burayı vallaa ❤️
Hosgeldinn nasıl iyi geldi mi tatil bakıyım😊

Hosgeldinn nasıl iyi geldi mi tatil bakıyım😊
Ayyyy kuzucum iyiydi de yol beni perişan etti 6-7 saat yol yok vapur o bu üç günlüğüne yani o zorladı 😅 orda da heryere yürümek gerekio çok yoruldum evime dönünce oh dedim yani ne yalan söyliyim ☺️ Bir de rüzgarlı ve aşırı kalabalıktı tedirgin etti beni kimse maske takmıo bozcaada da şoka girdim toplam vaka sayısı da 20 dedi ordan biri 😂

Ayyyy kuzucum iyiydi de yol beni perişan etti 6-7 saat yol yok vapur o bu üç günlüğüne yani o zorladı 😅 orda da heryere yürümek gerekio çok yoruldum evime dönünce oh dedim yani ne yalan söyliyim ☺️ Bir de rüzgarlı ve aşırı kalabalıktı tedirgin etti beni kimse maske takmıo bozcaada da şoka girdim toplam vaka sayısı da 20 dedi ordan biri 😂
Yaa aman dikkat et dinlen bolca

X