2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Şuan gittiğim hastanede 8.000 TL
5.000 limitim var şuan 4.000 kaldı ve doğuma kadar limit bitecek. Yani cepten 8.000 ödemiş olacağım.
Ama acıbadem hastanesinde limit yok ne kadar olursa olsun ücret ödemeyeceğim.
Şimdi bu biraz ikilem içeren Bi durum. Biraz da maddi durumunla alakalı. Teraziye koyman gerek doktorunu değişebilirmiain çünkü bu da önemli bir konu kanaatimce. Çünkü başından beri takip ediyor ve Memnunsan biraz tedirgin edebilir doktor değişikliği. Ama yok farkwtmez dersen de. Az para değil 8bin para çıkıcak hiç hesapta yokken. Acıbadem de bildiğin ettiğin bir doktor varsa geçebilirsin bence. İmkanınız varken değerlendirin
O 8 bine bebişe neler alırsın kız 🤣
Dimi kızlar Kilya Kilya ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 🤣🤣

Cemrekemerin yorumunu gördm silverettede ya şu gümüş kapakta paraya kıyacagım sanırım 😏 bir de neye göre xl onu anlamadm ben ya
Ben silverina alacağım o kadar fiyat farkına öylr muazzam bir fark olacağını sanmıyorum açıkçası. Sertifikası var mı var bence yeter. Sen bilirsin elbet te. Xl da memene göre daha büyüklüğüne göre sonra ne kadar büyüyeceğini de tahmin edebilirsin aslında

Ya ama bu kapakların yeterimce hava aldırmadıgı icin bunların bile yara yaptigini söylüyor bazıları dogumdan bi kacgun once zeytinyagi sürmek faydaliymis sonrasinda da tabi kullanmak gerekirmis havalandirmak gerekirmis
Havalandırmayı kapak kullanınca da yapmalıyız bence canım. Zaten sütle alakalı Bi sıkıntı yaşarsak ya d ayaşamasak bile meme masajı arada lavado yapmak gerek akışı artırmak için. E o ara da havalanmış olur zaten 😬

148688.jpg kızlarrr bunun kokusu cok hosuma gıtmıstı dr umun odasında vardı bana resmını cek alabılırısn ınternetten satılıyor demıstı buda buhar verıyor du galıba sımdı aklıma geldı 250 cıvarıydı ozaman bakmıstım almamıstım kalsın dıe cok guzel lımon esansı kokusu vardı aklınızda bulunsun dıe attım belkı araatıran olursa dıe

Şimdi bu biraz ikilem içeren Bi durum. Biraz da maddi durumunla alakalı. Teraziye koyman gerek doktorunu değişebilirmiain çünkü bu da önemli bir konu kanaatimce. Çünkü başından beri takip ediyor ve Memnunsan biraz tedirgin edebilir doktor değişikliği. Ama yok farkwtmez dersen de. Az para değil 8bin para çıkıcak hiç hesapta yokken. Acıbadem de bildiğin ettiğin bir doktor varsa geçebilirsin bence. İmkanınız varken değerlendirin
Aynen ben de öyle düşünüyorum 8.000 neler alırım. Son denenemde tutmasaydı bir sonraki tedaviyi orada yapacaktım. Doktorumu seviyorum ama ne yapalım, ciddi bir miktar oynuyor şuan. Zaten yeterince harcadık öncesinde hastaneye imkan varken de yapmamak mantıksız geliyor açıkçası.

Aynen ben de öyle düşünüyorum 8.000 neler alırım. Son denenemde tutmasaydı bir sonraki tedaviyi orada yapacaktım. Doktorumu seviyorum ama ne yapalım, ciddi bir miktar oynuyor şuan. Zaten yeterince harcadık öncesinde hastaneye imkan varken de yapmamak mantıksız geliyor açıkçası.
Evet ciddi bir miktar gerçekten. Hızlıca bakın bakalım sen diğer hastaneye inşallahh güzel iyi Bi doktor da çıkar karşına

Evet yavrum bence de maddi durumla da ilgili beni sarsmaz. Doktor daha önemli dersen doktoru tercih edebilirsin. Ama aradaki fark da baya kayda değer bir fark kafana yatan başka doktor bulabilirsin bence Esra_rengiz1016 Esra_rengiz1016

Merhaba arkadaşlar bende tüp bebeğe başlamak istiyorum polikistik overliyim fakat kist varken tüp bebeğe başlanmıyor diye duydum benim son kontrolde 18 mm bir kistim görüldü bir yumurtam çatlamayıp kist olmuş bu durumda tüp bebeğe başlayamaz mıyım anlamadım ?
Merhaba canım bazı doktorlar başlıyor yani doktorun durumuna göre değerlendirmesine bağlı bazı kistler regl ile atılıyor yani gidip muayene olmadan bir şey demek zor

Amiin kuzum. Sen ne yaptın gidecektin ne dedi doktor ?
Vallahı gıdemedım sabah tahlıller vermem lazım dun yarım saat aksam ustu gıttım bı kac resım cekındım geldım sızlana sızlana yattım sabah kalktım yone aynı gun ııcnde ağrı kesıcı ve 2 kahve ıctım canımm cokk acıyor sanırım fıbromıyeljı den havalrda sogudukca bacaklarıma vurdu agrısı hozlerım kapalı ınleyerek yattım kalktım ama gıdemedım sabah olctum ac karnına yıne yuksek cıktı cok moralim bozuldu esım hafta ıcı ıznıne gıdıcem sanırıım kuzum sagolasın 🙏

Merhaba canım bazı doktorlar başlıyor yani doktorun durumuna göre değerlendirmesine bağlı bazı kistler regl ile atılıyor yani gidip muayene olmadan bir şey demek zor
Teşekkür ederim canım 7 gün önce çatlatma iğnesi oldum yine negatif olacağından o kadar eminim ki tüp bebeği kafaya koydum😅

Vallahı gıdemedım sabah tahlıller vermem lazım dun yarım saat aksam ustu gıttım bı kac resım cekındım geldım sızlana sızlana yattım sabah kalktım yone aynı gun ııcnde ağrı kesıcı ve 2 kahve ıctım canımm cokk acıyor sanırım fıbromıyeljı den havalrda sogudukca bacaklarıma vurdu agrısı hozlerım kapalı ınleyerek yattım kalktım ama gıdemedım sabah olctum ac karnına yıne yuksek cıktı cok moralim bozuldu esım hafta ıcı ıznıne gıdıcem sanırıım kuzum sagolasın 🙏
Ah ya fibromiyalji çok fena bir şey annem çekti çekiyor oradan biliyorum ☹️ Çok geçmiş olsun. Strese de gelemez zaten. Sen yine şekerine dikkat et kuzum da ihmal etme git muhakkak doktoruna çok geçmiş olsun 🤲🏻🍀

X