2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet kalın baya 1 tane aldm ama bir daha alsam mı bilemedm
Yok bence gerek yok. Bak ben sana kafamdaki i söyliyim kendim için. Ama benim çift bebe için ha aklım karışmasın. 6 yada 8ntane ince örtü şeklinde tamamlıcam 2sini bimden almıştım zate.
1er tane 10lı setlerinin içinde penye battaniyeleri var.
Birer tane kalın müslin battaniye aldım
Birer tane de Allah nasip ederse puffy ipten ben örücem öremezsem hazır kalın alıcam. Benim niyetim bu şekil. Geçen elim annesiyle konuşmuş galiba o da yaptırım mi diye sormuş. Eşim dedi ben de gerek yok dedim ama yaptıracakmış galiba

11 de gidiyorum da. Çok onla da alakalı değil sanki. Allah hayırlara yazsın bilmiyorum
Ahhyaa arada yokluyor bızı işşte hormonlar oynuyor bızımle gececek ınsallahh 🤲 guzel düşün guzel olsun hersey sıkıldıkca ınsırak duası oku canım bılmıyorsan da ac dınle bende acıyroum ozellıkle gecelerı bazen sabahları da 🤲🥰 hadı guzel haberler ver bıze yarına 😀

Şimdi kızlar
2 Tane 4 Katlı
2 Tane 2 Katlı
5 Tane 1 Katlı Battaniye Örtü 431 TL tutuyor bana çok geldi mantıksız sanırım kumaş işi 🙄

Evet kalın baya 1 tane aldm ama bir daha alsam mı bilemedm
Bende 2 ad muslın bez var 1 tane isimli yazdırdıgım battanıye var 1 tanede hastane cıkısın icinde var 1 tanede yegenım kışlık ben örücem dedı benım bebek bu arada 1 tane 😂 bazen okuyunca ikiz annelerın aldıklarını ben eksıkmı alıyorum dıyorum sonra aklıma gelıyor ×2 aldıklarını 😍🧿

Şimdi kızlar
2 Tane 4 Katlı
2 Tane 2 Katlı
5 Tane 1 Katlı Battaniye Örtü 431 TL tutuyor bana çok geldi mantıksız sanırım kumaş işi 🙄
4 katlıları 80.90 tl dıyorlar ×2 alsan neredeyse 200 bunlar oluyor zaten
230 a da dıgerlerını de tamamlayabilirsin bence

Ahhyaa arada yokluyor bızı işşte hormonlar oynuyor bızımle gececek ınsallahh 🤲 guzel düşün guzel olsun hersey sıkıldıkca ınsırak duası oku canım bılmıyorsan da ac dınle bende acıyroum ozellıkle gecelerı bazen sabahları da 🤲🥰 hadı guzel haberler ver bıze yarına 😀
Amin canım sağolasın 🤲🏻🤗

Bende 2 ad muslın bez var 1 tane isimli yazdırdıgım battanıye var 1 tanede hastane cıkısın icinde var 1 tanede yegenım kışlık ben örücem dedı benım bebek bu arada 1 tane 😂 bazen okuyunca ikiz annelerın aldıklarını ben eksıkmı alıyorum dıyorum sonra aklıma gelıyor ×2 aldıklarını 😍🧿
Dogru söylüyorsn teke gör iyiyiz biz dur kafamız karısmasn😅

Şimdi kızlar
2 Tane 4 Katlı
2 Tane 2 Katlı
Çok fazla. Bak sana kabalama hesap yapcam. 2tane 4 katlı 80den alsan 160 o.
2 katlılar ortalama hadi 50 olsun ki okadar da yok 100 o yapıyo. Tek katlar da ortalama 25 o da 125 desek. Ne yaptı 160 100 125 toplam 385.hiç alıp diktirip uğraşmaya da değmez

Çok fazla. Bak sana kabalama hesap yapcam. 2tane 4 katlı 80den alsan 160 o.
2 katlılar ortalama hadi 50 olsun ki okadar da yok 100 o yapıyo. Tek katlar da ortalama 25 o da 125 desek. Ne yaptı 160 100 125 toplam 385.hiç alıp diktirip uğraşmaya da değmez
Haklısın yavrum ya çok tutuyor gereksiz oluyor 🙄🙂

X