2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Almamak için direndiğim bazı şeyler 🤤🤤🤤 tez geçç zaman tez geç artık alışverişlere başlayayımm 😍😍😍

Eklentiler

• 83CAEF71-2DEE-486F-A4BB-FBC5551A8EC5.jpeg
    83CAEF71-2DEE-486F-A4BB-FBC5551A8EC5.jpeg
    203,6 KB · Görüntüleme: 24
yaaa sizdee💕 eylül transfer topiğine de bakıyorum ama sadece yorumları okuyorum , yazan kişilere bakmıyorum, bu grupta olanların tanıyorum resmen hatta arkadaşlarımla konuşurken bile diyorum böyle bir arkadaş var şukadarlık hamile vs.. artık herkes birbirini tanıyor😍😍 bir de toplanıp yüz yüze tanışabilsek ne güzel olur😍😍
Öyle olduk kuzum 🤗 bende hepinizi merak ediyorum. Keşke öyle bir fırsatımız olsa aynı şehirler olsaydı zor değildi yapmak aslında. Kim bilir belki bir yerde karşılaşırız 😊❤️

Öyle kuzum valla. İnsan endişe ediyor elbette. Dört fazla geldi bana da🙄 ay bitse şu hastalık artık 🤲🏻
E nabızda baktıgımda 4.aşı talebi sadece biontech 2 doz talep eden ülkler icin yaziyor arkadaslarimdan da öylesine yaptıran varda simdilik en azından gereksiz geldi bana delta olayı olmasa yada sinovac biraz daha etkili bir aşı olsaydı 3.yü de yapmazdm ben

Valla ne yapalım fiyatlar uçtu gitti 😅
İyi yapmışsın yavrum. Yaa dün gece beni uyutmadı ya tırtıllar sağa yatıyorum kıpır kıpır sola yatıyorum kıpır kıpır. Normal oynama da değil ani oynadıkları için tam dalcam sıçratıyolar beni. Kalktım Bi gezdim evin içinde sonra yatınca dalmışım. Şimdi de sabah kıpır kıpır. Siz açısınız Bi sakin olun dimi yok yaramaz olcak bunlar ha ben diyim 😬

E nabızda baktıgımda 4.aşı talebi sadece biontech 2 doz talep eden ülkler icin yaziyor arkadaslarimdan da öylesine yaptıran varda simdilik en azından gereksiz geldi bana delta olayı olmasa yada sinovac biraz daha etkili bir aşı olsaydı 3.yü de yapmazdm ben
Haklısın ben de yapmazdım öyle olsaydı yavrum. Onlar da yurtdışana gidecekmiş ondan yapmışlar. Allah herkesi varsa zararlı etkilerinden korusun. Şifasından yararlandırsın 🤲🏻

İyi yapmışsın yavrum. Yaa dün gece beni uyutmadı ya tırtıllar sağa yatıyorum kıpır kıpır sola yatıyorum kıpır kıpır. Normal oynama da değil ani oynadıkları için tam dalcam sıçratıyolar beni. Kalktım Bi gezdim evin içinde sonra yatınca dalmışım. Şimdi de sabah kıpır kıpır. Siz açısınız Bi sakin olun dimi yok yaramaz olcak bunlar ha ben diyim 😬
Ya benim ki tam tersi aksam yemeginden beri hic ses yok sabah bi steteskopla dinleyim dedim kucuk bir vurdu gitti 21 hafta oldu bugün kücük oldugundan mıdır korkmalı mıyım bilemedm

Oyyş yerim onları bırak kıpırdansınlar iyidir 😍 benimkiler ben dokunursam tepki veriyorlar yoksa ooo ooo totilerini yayıyorlar benim gibi sanırım 😅 dokununca rahat bırak diye kımıldamıyorlar sanırım 😬

Oyyş yerim onları bırak kıpırdansınlar iyidir 😍 benimkiler ben dokunursam tepki veriyorlar yoksa ooo ooo totilerini yayıyorlar benim gibi sanırım 😅 dokununca rahat bırak diye kımıldamıyorlar sanırım 😬
😂😂 Dokunmayı seviyorlar ama yaa ben dışardan gördüm dün hareketi ilk kez dalga dalga oynattı göbeğimi😍

Ya benim ki tam tersi aksam yemeginden beri hic ses yok sabah bi steteskopla dinleyim dedim kucuk bir vurdu gitti 21 hafta oldu bugün kücük oldugundan mıdır korkmalı mıyım bilemedm
Kuzum benimkilerde 24 oldu bak ben elimi koyayım biraz sonra vurmaya başlıyorlar yoksa çok nadir hareket ediyorlar 🙄 her bebek farklı bence. Hiç hareket olmasa korkulur ama benimkiler nadiren hareketli oluyorlar. Bir de bazı şeyleri sevmiyorlar mesela kan sulandırıcı sonrası baya sessizleşiyorlar. Vitamin ilacı sonrası hareketleniyorlar. Ben korkarsam hareketleniyorlar. Yani korku sevilmeyen bir şey yani anlamak zor 😬😅 tetanoz sonrası pıtır pıtır vurdular bir süre ki aşılar hareketi azaltır bir miktar normaldir derler. Bilemiyorum yani sevmeyince de hareketleniyorlar gibi geliyor bana 🙄

Ondandır zeynebim benimkiler anca anca hararetlendiler. Amiyane tabirle daha düne kadar gaz hareketi sanıyordum biliyorsun. Bişecik olmamıştır inşallahh. İştahım azaldı diyosun onu yapma Bi de stresin var ya ister istemez etkilenir yapma 🤗 dağıt kafanı burda sohbet ederiz bütün gün, düşünme hiç bişe 🥰

X