2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yap yavrum aman saçını maçını boyayıp ruj sürmede 😅 benim bir arkadaşım var üç dört yaşında kızın dudağında ruj parmaklar ojeli saçı bir tutam boyatmış hiç hoşlanmıyorum. Ama cicili bicili kıyafetler 😍❤️
Yok artıkkk yaa ne bileyım o kucuk cocuga da yapılmaz kiii 😑 coccugun kendısı mı amneden görup yapıyor acaba annnesıde komıklık gıbı goruyor yoksa o mınnaklara ne ruju 🤔

Yok artıkkk yaa ne bileyım o kucuk cocuga da yapılmaz kiii 😑 coccugun kendısı mı amneden görup yapıyor acaba annnesıde komıklık gıbı goruyor yoksa o mınnaklara ne ruju 🤔
Orasını bilmiyorum ama çok itici geliyor. Çocuk, çocuk gibi olmalı bana göre yani. Herkesin kendi tercihi yoksa.

Vallaaa aynıı ben kayınvalıdeme gıttık geldık orada kı kanepenin sertlık ayarı bıle bana uymadı mahvoldum oturup kalkmaya calısmaktan bajcede oturayım dıyroum sandalyede vs ayaklar şişiyor bende kendım ıcın erken degıl mı dıyordum demek sızde oylesınız simdi evıme geldım nı ohh cektım hemen kendı kanepe e me uzandım ayakalrım altına yaatıggımı aldım misss
Canim erken mi degil mi bilmiyorum ama benim halimde bu şekilde sandalyede rahat edemiyorum evde mutluyum 😊

Kızlar yazmayı unuttum babam ikinci doz alışına gittiğinde aşı olan gebe bir kadın da varmış merak etmiş sormuş benden dolayı. Dördüncü dozu demiş kadının eşi. İki doz sinovac olmuştu ama doğum içim yurtdışını düşünüyoruz. İki doz biontech şartından dolayı ikinci doz biontech oluyor şimdi demiş. Yani toplamda dört doz aşı olmuş.

Canim erken mi degil mi bilmiyorum ama benim halimde bu şekilde sandalyede rahat edemiyorum evde mutluyum 😊
En rahat yer evet evımız ama uzun sure evde de durunca bana geliyorlar 🤣 en azından yürümeye cıksam gunde 1 saat felan cıkamıyorum buda benım sinir sistemi mi bozuyor sonra azıcık bıseyde cesmelerı acıyroum 😢😂😁 mesela sımdı yarım saatt once bıle acı cektıkce saga sola donemedıkce rahat oturuup uzanamadıkca oturup aglamak ıstıyorum 🙈

Kızlar yazmayı unuttum babam ikinci doz alışına gittiğinde aşı olan gebe bir kadın da varmış merak etmiş sormuş benden dolayı. Dördüncü dozu demiş kadının eşi. İki doz sinovac olmuştu ama doğum içim yurtdışını düşünüyoruz. İki doz biontech şartından dolayı ikinci doz biontech oluyor şimdi demiş. Yani toplamda dört doz aşı olmuş.
Ayy vallaa ben cesaret edemıyorum imza atılıyor ne oldugu bellı degıl felan dıe kımse garantı vermıyor cok korkuyorum 😑 hemde 4 kere 🤔

Eki Görüntüle 2911084
Ben bunları aldım dün kızlar. 0-6 ay diyor ama kullananlar 4 aydan sonra ayakların sığmadığını söylüyor bana da o kadar süre götürse yeter diyorum zaten 🙂 İki tane de pofidik tulum alırım ama çokta pofidik değil normal kalın bir şey yani sanırım onu da 3-6 ay alırım.
Aa sen de sonradan açıldın kabak çiçeği 😬 hayırlı uğurlu olsun 🥰

Eki Görüntüle 2911084
Ben bunları aldım dün kızlar. 0-6 ay diyor ama kullananlar 4 aydan sonra ayakların sığmadığını söylüyor bana da o kadar süre götürse yeter diyorum zaten 🙂 İki tane de pofidik tulum alırım ama çokta pofidik değil normal kalın bir şey yani sanırım onu da 3-6 ay alırım.
Hangi siteden canım bende bakıyorum bunlara

Tabıı canımm ayrılmayalım daha ne bebekler cıkacak bu topıktennn 🤲😍
cnm ilk zamanlar hamilelik günlüklerinizi gördüğümde benim şu haftada olacaktı diye çok üzlüyordum.o yüzden çok girmek istemedim.ama şuan çok iyiyim alıştım şükürler olsun.bundan sonraki tedaviyi düşünüyorum artık😍😍

cnm ilk zamanlar hamilelik günlüklerinizi gördüğümde benim şu haftada olacaktı diye çok üzlüyordum.o yüzden çok girmek istemedim.ama şuan çok iyiyim alıştım şükürler olsun.bundan sonraki tedaviyi düşünüyorum artık😍😍
Supersın canım bomba gıbı bekliyoruz sizi de insallah rabbım hamilelere de hayırlı kavusmayj
İsteyenlere de hayırla hamıle kalmayı nasip etsin inşallah 🙏

Aşağıdaki yorumla birlikte kopma zaten kuzum ❤️ Özleniyorsunuz 🥰
yaaa sizdee💕 eylül transfer topiğine de bakıyorum ama sadece yorumları okuyorum , yazan kişilere bakmıyorum, bu grupta olanların tanıyorum resmen hatta arkadaşlarımla konuşurken bile diyorum böyle bir arkadaş var şukadarlık hamile vs.. artık herkes birbirini tanıyor😍😍 bir de toplanıp yüz yüze tanışabilsek ne güzel olur😍😍

Valla biz korkuyoruz millet yaptırıyor aşıyı 3 4 😅dünden beri öyls bebek hareketi takip ediyorm nolur nolmaz diye 4 .aşı iyi cesaret

X