2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum ne pratik görünüyor araştırmak lazım duymadığım bir marka
Attıgım sayfa dakı kişi benım arkadas
İşin uzm hatta onunla grubumuz var vhatsap uzerınden tüm gebe danısanalrı ıle bırlıkte onların konustugu bır marka ben onceden düşünmüyordum onlar konusnca dıkkatımı cektı

Screenshot_20210905_094854.jpg bakın konusmalardan kesit sıze 😁 bırde Osman gönulal dan bahsesılıyor onun youtubedekı vıdeolarından aklınızda bulunsun

Kuzum benimkilerde 24 oldu bak ben elimi koyayım biraz sonra vurmaya başlıyorlar yoksa çok nadir hareket ediyorlar 🙄 her bebek farklı bence. Hiç hareket olmasa korkulur ama benimkiler nadiren hareketli oluyorlar. Bir de bazı şeyleri sevmiyorlar mesela kan sulandırıcı sonrası baya sessizleşiyorlar. Vitamin ilacı sonrası hareketleniyorlar. Ben korkarsam hareketleniyorlar. Yani korku sevilmeyen bir şey yani anlamak zor 😬😅 tetanoz sonrası pıtır pıtır vurdular bir süre ki aşılar hareketi azaltır bir miktar normaldir derler. Bilemiyorum yani sevmeyince de hareketleniyorlar gibi geliyor bana 🙄
Yaa dogrudur valla cok hareketsizdi diyemem 2 saate bir azda olsa vururdu simdi bi kücük sabah vurdu gitti belki dedigin gibi ası ile alakalıdır kan sulandiriciya hic dikkat etmemistim oda olabilir bide anne halsiz olunca oda sakin olurmus galiba dunden beri cok halsizdim biseg olsa Allah korusun agrim sızım olurdu heralde emaneti Allah a ne deyim

Ondandır zeynebim benimkiler anca anca hararetlendiler. Amiyane tabirle daha düne kadar gaz hareketi sanıyordum biliyorsun. Bişecik olmamıştır inşallahh. İştahım azaldı diyosun onu yapma Bi de stresin var ya ister istemez etkilenir yapma 🤗 dağıt kafanı burda sohbet ederiz bütün gün, düşünme hiç bişe 🥰
Tesekkür ederim valla kuzum😍iyi ki su sayfa varmıs valla

Kızlar herkes bebetosu için şarkı bıraksın 😂🙂 kim ne seçecek merak ediyorum 😅😂😊
Şu yaşıma kadar hadi bişe söyle dediklerinde hiç anında bişe gelmez aklıma 😂😂 şarkı da dahil 😂😂
Şu an ağzım hep tırtıl dediği için bu şarkı geldi uydupundan değil komik olduğundan😬
Aynanın tırtıl tırtılın sonu pırpır kelebek şarkısı var ya biliyomusunuz o 😂😂😂
Gör bak milletten ne romantik duygusal bebekli şarkılar gelecek bana bak 😂😂

Yaa dogrudur valla cok hareketsizdi diyemem 2 saate bir azda olsa vururdu simdi bi kücük sabah vurdu gitti belki dedigin gibi ası ile alakalıdır kan sulandiriciya hic dikkat etmemistim oda olabilir bide anne halsiz olunca oda sakin olurmus galiba dunden beri cok halsizdim biseg olsa Allah korusun agrim sızım olurdu heralde emaneti Allah a ne deyim
Allah korusun kuzumm bende bı kere neden hareketsiz dıe dert edındım nıseyler yedım ıctım yurudum yattık kalktım 🤣 ınsan korkuyor

Merhaba kızlar benimde dün transfer oldum 5. Gün embriyo 4ba kalitede bir adet konuldu.İdarra testinde nw zaman çıkar günler geçmek bilmiyor çok heyecanlıyım ikinci denemem 🤩🤩🥰
Insallahh hayırlı ıse sonucunu guzel alırsın canım gunler gecmezz emınım benım 3 ay var sankı hıc gecmeyecek gıbı gelıyor 😁

Merhaba kızlar benimde dün transfer oldum 5. Gün embriyo 4ba kalitede bir adet konuldu.İdarra testinde nw zaman çıkar günler geçmek bilmiyor çok heyecanlıyım ikinci denemem 🤩🤩🥰
İdrar testinde 8.veya 9.gün kendini gösterebiliyor az da olsa. Ama stres ve karamsarlık yatatacaksa bu durum gününüzü bekleyin. Hayırlı uğurlu olsun inşallah pozitif sonuçlar alırsınız 🤲🏻

İdrar testinde 8.veya 9.gün kendini gösterebiliyor az da olsa. Ama stres ve karamsarlık yatatacaksa bu durum gününüzü bekleyin. Hayırlı uğurlu olsun inşallah pozitif sonuçlar alırsınız 🤲🏻
Amin inşallah
Insallahh hayırlı ıse sonucunu guzel alırsın canım gunler gecmezz emınım benım 3 ay var sankı hıc gecmeyecek gıbı gelıyor 😁
inşallh hepimiz pozitif görürüz

Yavrum içini ferah tut aşı kaynaklı yaptırıpta sorun yaşayan görmedim çevremde. Bir sürü sebebi oluyor ki aşılar hareketi azaltır istersen netten de bak. Bağışıklık hareketlendiği için olabilir hastalıkta olduğu gibi

Şu yaşıma kadar hadi bişe söyle dediklerinde hiç anında bişe gelmez aklıma 😂😂 şarkı da dahil 😂😂
Şu an ağzım hep tırtıl dediği için bu şarkı geldi uydupundan değil komik olduğundan😬
Aynanın tırtıl tırtılın sonu pırpır kelebek şarkısı var ya biliyomusunuz o 😂😂😂
Gör bak milletten ne romantik duygusal bebekli şarkılar gelecek bana bak 😂😂
Yaa kimseden gelmedi bak ama 😅🙂 tırtıllar kelebek olup koynuna konacaklar ama ömürleri up uzun sağlıklı geçecek 🤲🏻❤️🌸

X