2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Alsakta onların arkasında dolanmaktan veririz canım hiç kafama takmıyorum o yüzden ve en güzel zamanlardayız ben artık kulaklarımı tıkadım söylenenlere

Allah razı olsun eşim çok yardımcı o konuda çok şanslıyım
Masallahh canımm cok şükür bende duacıyım herzaman bı bardak su almaz elımden yemek felan hıcbısey istemez uykusunda bile bana yanlıskla degmeye korkar sureklı tesellı eder az kaldı az kaldı dıe rabbbım basımdan eksık etmesın dıe dua edıyroum
Herhalde zamanında yasadıgım o kötü 8 yılın hedıyesı dıyroum rabbım herkese saglık huzur afıyet versın ınsallahh

kızlar ben bu sabahlıktan aldım dogum sonrası resım icin bırde duz beyaz bebege tulum aldım tuhafıyeden de dantel aldım bu resımden esınlenerek bunun kadar yogun olmasa da sadece yakasında ve bılekten dıktıryorum bırde sapka ya ınsallahh dogum sonrası anne bebek aike resımlerınde guzel olsun anı dıe

Çok şıkkmışşş foto çekimi için hazırlıklarrr ohhh

Hadi hayırlısı ile canım. İyi günlerde

Allah bozmasın inşallah hep böyle güzel ve huzurlu şekilde devam eder Allah evlatlarımızıda iyi insanlarla kadir kıymet bilen insanlarla karşılaştırsın

Çok şıkmış canım iyi günlerde kullan ben hala bulamadım ya birşey pijama takımı uzun kol mu olsun yarım kol mu ekru mu olsun çok açık tatlı bir pembe mi bunun gibi bayağı bir soru var kafamın içinde

Canın nasıl isterse ben ayrıca pıjaama takım alıcam ertesı gun hastane odasında resım ıcın aldım ınsallah nasıp olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…