2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bebegımmm ben hayatta gıremıyroum dolabımdakılere şiiştimm dıyroum inanmıyorsunuz
Ben de giremiyorum kuzum. Bunun kumaşı baya esnek bir de normalde de bedenimden büyüktü tek bu kalınca almıştım o zaman mecburiyetten. Belki çıkar bir kenarda kıyıda

Ayy biz de o şeyler ritüel gibi oluyo geliyo anane babane teyzeler yapıolar son haftalarda hazırlıolar odayı
Sen çok şanslısın kuzum ben herşeyimi eşimle yapmak zorundayım bi ablamlar yanımda ama od ahem çalışıyo hem küçük çocuğu var o yüzden oda pek yardım edemiyor annemler kayınvalidemler memlekette annem gelincede yaptıramam bel fıtığı var kayınvalidemde doğuma yakın gelecek yani anlayacağın herşey bize bakıyor

Gayet güzel kuzum biz her halimizle güzeliz ve öyle dediğin kadarda yok gibi
Kızz karanlıktan oyle normal halımı atsam şok olursunuz 82 kılo oldum benn vallaa ama kendımle özleşmiş haldeyım oyle sıkayet gıbı bıdırdandıgıma bakmayın napayım evde ye iç yat ablam yjne ıyısın ben olsam 100 olurdum dıyorlar benım ablam 30 kılo almıs hamılelık boyunca bazılarından da 25 kılo felan duydum 10 gun sonra 6 su bıtıyot 7. Ayımızdayız herhalde ınsallahh ozamana kadar da bı bu kadar almam herlhalde dıe kendımı motuve edıyroum

O
Yaaa o zaman haklısın kuzucum ya yavaş yavaş yapmak lazım, hallolur illa ki kendini yormadan eşin de yardımcıysa zaten şanslısın demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…