2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay sağ ol kuzum Aynen çıktı valla elbise olayı tamamdır Ben baya kararsın istedim neyse bakalım çekerse eşim denerim artık

Yaparsin yaparsin bir suru foto uygulamasi var Güzel hatıra olcak benim de büyüsün karnımmm kesin yapıcam
Hiç aklımda yoktu benim de aklıma gelmedi bile bu şekilde normal bir iki fotoğraf olsun istiyordum ama böyle daha iyi olacak bence İnşallah kuzum 18 e filan gelince benim hızla büyümeye başlamıştı sen de nasıl olur bilmiyorum. Bekleriz artık

Çok hoş çıkmış ama cidden nurselek başlattı akımı daha benim ekim kasım ı bulur ama yollicam size

Ooyysss masallahh ne guzelll
Ben kendımı düşününce ben dırek top tombalak oluyorum hayatta cekınemem boyle resım

Kız sus sen bir önden görsen. Bir elimi bacağımı çeksem asıl tablo orada dene bak bir de siyah giy önden atmayayım şimdi
Bende kendimi yandan çok iri görüyorum ya sabahları kalkınca ayna direk karşımda ne haldeyim diyorum kendi kendime sonra minnoşlarımı düşünüp gülüp geçiyorum

Kızım çok güzel olmuş bu benimkinden daha profesyonel Bi de dün linçe uğratıyosun beni yok ya ne programı elbisem de açık renkti telefon da ıphone da değil siyah beyaz tonla oldu Bi de kamera tarafındaki bacak değil de arka bacağı öne alırsan daha iyi oluyo ben öyle yapmıştım

Yakın zamanda bende çekip atacam kuzum Kesin derler heleki onlar için çektiğimiz fotoları görünce hiç özelimizde olmamış diyecekler
Ne bilecekler nasıl yollarını gözledik Aynen eşim geldi böyle çekeceksin dedim bu üzerine yapışan elbiselerle çekmem. Doğru düzgün bol şeyler giy dedi

Bende kendimi yandan çok iri görüyorum ya sabahları kalkınca ayna direk karşımda ne haldeyim diyorum kendi kendime sonra minnoşlarımı düşünüp gülüp geçiyorum
Benim de öyle yavrum ilk yanlarım çıktı zaten. Ve aynen yavrular iyi olsun da ne olacak kuzum. Neler yaşadık bu süreçlerde. Rabbim sağlık sıhhat huzur versin

Yok kuzum ya ne linçi. Bak ne güzel fikir oldu bize. Ama göbeğim çok çıkıyor o bacağı öne çıkarırsam neyse denerim ama eşim olmaz dedi. Giy düzgün bir şey çekerim böyle çekmem dedi bakalım ikna olursa

Ayyyyy kıskançlarrr kızım bunlarrr istersen hamile olll poz moz sinir oluyolar benimki de aynısını der kesin

Amaan üf bunlar da Bi hevesimiz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…