2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Mustela alan alcak olan var mı canikler? Alacaksanız set halinde mi alacaksınız?
Trendyoldan falan mı yoksa eczaneden mi alacaksınız?
Brn geçen eczaneye sordum 414 TL dedi
Bi fikirlerinizi alayım
Ben düşünüyorum ama bi ablama kankime sorcam nerden aldığına dair kendime almaya güvenirim de bebiş için nasıl hareket etmemiz lazım bilemiyore bi arkadaşım var o sosyetik takılıo baya ona hiç sormuyorum çok pahalı yerler söylüyo

Lc waiki defacto nun bebek ürünleri ile ilgili ne düşünüyosunuz ? Çok tatlı şeyler oluyo kumaşlarıda iyi bakıyorum bloggerlar falanda giydiriyo hep

Set olarak almayı düşünüyorum kuzum. Ama doğuma yakın nasipse. Tarihi filan geçmiş olmasın bir de uğraşmayayım netten bakacağım öncelikle
Tarih konusunu ben de düşündüm ıslak mendil falan da mesela yakın alırım diye. Ama işte indirim falan yakalarsak bilemedim

Ay bazıları fazla sosyetik takılıyor ama yaa. Hepsini pahalısını aldığını düşünsene can mı dayanır buna

Lc waiki defacto nun bebek ürünleri ile ilgili ne düşünüyosunuz ? Çok tatlı şeyler oluyo kumaşlarıda iyi bakıyorum bloggerlar falanda giydiriyo hep
De factodan ziyade lc duydum canım hiç kendim gidip de bakmadım ama daha. Bi de h&m de iyi diyorlar sadece işte pahalı biraz daha zara baby i hiç demiyorum o da pahalı

De factodan ziyade lc duydum canım hiç kendim gidip de bakmadım ama daha. Bi de h&m de iyi diyorlar sadece işte pahalı biraz daha zara baby i hiç demiyorum o da pahalı
Hm dekiler gerçekten güzel dokununca falan ama lcw de güzel o da bu sene organik diye koleksiyon çıkarmış hwrhalde, ablam da giydirio yani ordan ben de alırım bişiler, koton baby de de çok güzel şeyler oluyo Zara chakra falan uçuk fiyatlar cidden bana idil bebe de dediler uygun fiyatlı ve organik bölümü vardı aklınızda olsun

Lc düşünüyorum yavrum yeni sezonu gelsin oradan alacağım yavrular hemen büyüyor zaten diğer türlüsü bir iki parça belki alınır ama genelini öyle pahalı markalardan bakamam zaten

Mustela alan alcak olan var mı canikler? Alacaksanız set halinde mi alacaksınız?
Trendyoldan falan mı yoksa eczaneden mi alacaksınız?
Brn geçen eczaneye sordum 414 TL dedi
Bi fikirlerinizi alayım
Canım bızım gelin eczanede calısıyor bı kac sey sordugumda ınternetten alırsan daha uygun alırsın cunku bızım aldıgıımız adet le ınternetrekıler bır degıl onlar daha ıyguna satıyor demıstı

İdil Baby’nin Tuzla E5 üzerinde fabrika satış mağazası vardı, İstanbul’da olanlar bi araştırabilir.

İdil Baby’nin Tuzla E5 üzerinde fabrika satış mağazası vardı, İstanbul’da olanlar bi araştırabilir.
Ahh kuzumm ben veın yakınındaki yere gıdıs gelısım 2 saat oldu araba ıle gıt gel sankı saatlerce yol yürümüş gıbı oldum bacak aralarım nasıl acıdı keskee gıdebılsem de baksam oralara
Bu arada elektırık geldıı ohh bee

Lc düşünüyorum yavrum yeni sezonu gelsin oradan alacağım yavrular hemen büyüyor zaten diğer türlüsü bir iki parça belki alınır ama genelini öyle pahalı markalardan bakamam zaten
Hediye de gelir zaten üç beş belki Ben gelmiş yeni sezon gibi gördüm işte organik seri falan yazıodu internette amaa açıp bakmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…