2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım bızım gelin eczanede calısıyor bı kac sey sordugumda ınternetten alırsan daha uygun alırsın cunku bızım aldıgıımız adet le ınternetrekıler bır degıl onlar daha ıyguna satıyor demıstı
Yaa işte evwr her halukarda İnternet uygun oluyor da. Bazı şeylerde de nette güvenilir satıcıları iyi seçmek lazım

AF458885-7DE5-48FD-9B07-1365F7AF0E1A.jpeg

Tam baklava yerken önüme düşmesi 🙄

Kizlar ya az önce arka dislerimden biri kırıldı zaten bu süreçte dolgusu düşmüştü dişin arka kismi kırıldı şimdilik agri yok ama cok korkuyorum agri başlarsa ne yapacagim bu süreçte diş tedavisi olmak mümkün mü

Kizlar ya az önce arka dislerimden biri kırıldı zaten bu süreçte dolgusu düşmüştü dişin arka kismi kırıldı şimdilik agri yok ama cok korkuyorum agri başlarsa ne yapacagim bu süreçte diş tedavisi olmak mümkün mü
Kuzumm benımde gıtmem lazım gıdecek bır hal arıyorum yaptırabiliyorsun dıe bılıyorum dr umla hıc konusmadım ama nurselek nurselek yaptırdı yaptıranlar da var aadece cekmek sıkıntı dıe biliyorum

Kuzumm benımde gıtmem lazım gıdecek bır hal arıyorum yaptırabiliyorsun dıe bılıyorum dr umla hıc konusmadım ama nurselek nurselek yaptırdı yaptıranlar da var aadece cekmek sıkıntı dıe biliyorum
Şimdiden sıkıntı basti ağrırsa ne yapacağım diye senin neden gitmen gerekiyor?dişlerim hep sorunludur benim böyle bisey olacagi aklima gelmişti 😔

X