2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Vay vay vaay bak neler bulmuşsun bilee bence denemeye değer güzel bir poz bekliyoruz 😍 kız ne elbisesi arkadan mandalla tuttur anlaşılmaz 😂
Kız hepsi bol bol tuttursam da hoş durmaz. Belden göğüs altından genişleyen elbiseler hiç bir zaman dar elbise almadım kendime 😅

Az telveli günde bir taneye izin verdi canım doktorum. Öyle tadı ağzıma gelsin maksat. Yapıyorum ben. Diğer doktor filtre vs. De izin verdi bir kupa ama onlardan içmiyorum
Ooo maşallah. Ben daha hiç tık yok korkuyordum hiç sormadım da doktora ne yalan söylim. Ben de bu akşam eşim işten gelince ev süpürüp silicek ben gündüzden tozu alayım dedim. Akşama keyif kahvesi yapayım ozman başbaşa 😁

Ooo maşallah. Ben daha hiç tık yok korkuyordum hiç sormadım da doktora ne yalan söylim. Ben de bu akşam eşim işten gelince ev süpürüp silicek ben gündüzden tozu alayım dedim. Akşama keyif kahvesi yapayım ozman başbaşa 😁
Yap yap üç doktora sordum hiç içme diyen olmadı. Ben kendime bir çay kaşığıyla koyuyorum eşime bir tatlı kaşığı🙂

Mustela alan alcak olan var mı canikler? Alacaksanız set halinde mi alacaksınız?
Trendyoldan falan mı yoksa eczaneden mi alacaksınız?
Brn geçen eczaneye sordum 414 TL dedi 😂
Bi fikirlerinizi alayım

Mustela alan alcak olan var mı canikler? Alacaksanız set halinde mi alacaksınız?
Trendyoldan falan mı yoksa eczaneden mi alacaksınız?
Brn geçen eczaneye sordum 414 TL dedi 😂
Bi fikirlerinizi alayım
Set olarak almayı düşünüyorum kuzum. Ama doğuma yakın nasipse. Tarihi filan geçmiş olmasın bir de uğraşmayayım 😅😬 netten bakacağım öncelikle

X