2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sen hamilik öncesi baya zayıfmışsın dediğin gibi boyda var işte tatlış bir hamile olmuşsunuz. Türkiye’nin boy ortalamasını artıran herkes burada mı ya 😂😂😂
168 kız. Hepimiz tatlış hamileyiz hepimiz güzeliz.😍 Ayaklarım fil gibi ama takıyomuyum hayır sadece acı vermesin yeter 😁
Bak kocam sabah dalga geçti benle 🙄🤣

168 kız. Hepimiz tatlış hamileyiz hepimiz güzeliz.😍 Ayaklarım fil gibi ama takıyomuyum hayır sadece acı vermesin yeter 😁
Bak kocam sabah dalga geçti benle 🙄🤣
Gözlük taksın o 😂 masaj yaptır akşam buzlu suda rahatlarsın hem 🙂 bir de ayakta çok kalma. Benimde yaklaşık o kadar ama senin gibi değilim yavrum 😅 demek ki baya zayıfsın zaten. Maşallah kuzum bir de bize poz verme kursu ver arada 🤩

Kilya Kilya Al sana kurs😬bi yandan toz alıyom taytımın kusuruna bakmayın 🙄

Eklentiler

• IMG_20210901_121223.jpg
    IMG_20210901_121223.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 33
Kız sen bana niye milleti cephe aldırıyon 😔
Aşk olsun kuşum hoşuma gitti diye dedim ❤️Nasıl çektiğinizi cidden merak ettim 😬 Hiç fotoğrafım yok birkaç tane olsun. Yoksa hepimiz zaten bu minnakları ne zorlukla elde ettik öyle şeyleri laf olsun diye söylüyoruz. Hiçbirinin önemi yok yeterki sağlıklarımız yerinde olsun 🤲🏻

Aşk olsun kuşum hoşuma gitti diye dedim ❤️Nasıl çektiğinizi cidden merak ettim 😬 Hiç fotoğrafım yok birkaç tane olsun. Yoksa hepimiz zaten bu minnakları ne zorlukla elde ettik öyle şeyleri laf olsun diye söylüyoruz. Hiçbirinin önemi yok yeterki sağlıklarımız yerinde olsun 🤲🏻
Öyle tabi ki. Benim de resmim yok başka göbeğimin göründüğü diye 3 gün önce çekinmiştim onu ondan attım 😐 valla hiç bişe yapıyon geç camın önüne yastığın üstüne telefonunu koy zamanlayıcı ayarla siyah beyaz çat. Siyah beyaz candır hem her kusuru örter 😍😬

Öyle tabi ki. Benim de resmim yok başka göbeğimin göründüğü diye 3 gün önce çekinmiştim onu ondan attım 😐 valla hiç bişe yapıyon geç camın önüne yastığın üstüne telefonunu koy zamanlayıcı ayarla siyah beyaz çat. Siyah beyaz candır hem her kusuru örter 😍😬
Deneyeyim bende eşim hayatta çekmez çünkü 😂 hatıra kalsın ilerisi için.

X