2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Peki ben gidip gaza gelip bimdeki babynesti neden aldım ya hala o 59 tl ye yanıyorum düşünmeden sen git al. Gerekmese de kullanıcam onu sağa sola boş boş yatırmayıp ona koycam bebişkoyu kullan kız üstüne işe eskisin dicem😅😅😅😅
Yavrum kullanılır illa ki olsun zaten ömürleri ilk bir kaç ay bu tarz ürünlerin

9F6EA252-310C-4A47-9788-E35131585A80.jpeg

Ben sehpa formuna kavuşmuşum gençler 🙄😬

Eminizzz 😅😅 çnkü bende kulak arkasında saç çevresinde de öyle oluyordu beyaz beyaz cilt döküntüsü gibi egzama demişlerdi
Aşkım beyaz döküntü ve çikolata 🤔 Bu sanırım gerçekten Kilya Kilya nın da dediği gibi bir koca yüreklilik😂 İstersen sağlık ocağına git benim de kulak aekamdakine Bi krem verdi ohh çok şükür bişecik kalmadı

kızlar çok idrara çıkmaya başladım geceleri 5 kere flan kalkıyorum😏 ama sanki saatlerce tutmuşum gibi kasıgıma agrı giriyo idrar çıkınca geciyor sizde de öyle oluyormu idrar kültürü verdim iltihap flan yok neden böyle oluyo

Ay verdi mi krem yaa benim ki geçmedi korkuma kullanmıyorum kullan dedi ama 🙄
Verdi valla. Bak tam dediğini söyliyim doktorun zan altında kalmayım. Ben normalde travazol kullanırdım kadın doğum doktorum izin vermedi dedim. O da bana ben bebeğe geçmeyeceğini düşünüyorum Bi krem yazıcam sana ama nohut kadar ve ince tabaka halinde sür günde 1 kez dedi. Elhamdülillah 3 günde kurudu daha da sürmedim hemen kestim. Fucicort yazmıştı bana da

Verdi valla. Bak tam dediğini söyliyim doktorun zan altında kalmayım. Ben normalde travazol kullanırdım kadın doğum doktorum izin vermedi dedim. O da bana ben bebeğe geçmeyeceğini düşünüyorum Bi krem yazıcam sana ama nohut kadar ve ince tabaka halinde sür günde 1 kez dedi. Elhamdülillah 3 günde kurudu daha da sürmedim hemen kestim. Fucicort yazmıştı bana da
Bana da bebeğe geçmez o kadar emilmez kullan dedi ama 🙄

X