2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kiz deme soylee seyler herkes anasinin karninda mi ogrenio ilgi alani iste oluyo kiminin 😂 ben cekilip bi yere koyamiycam zaten bi whatsapp durum kullaniyorum onda da on kisi bakio anca 😂😂
Yaa ben de belki sonra paylaşırım ama paylaşma niyetim yok. Bizim için olsun istiyorum o anılar. Baktım da cidden baya var Pinterest de hiç aklıma gelmemişti 😅

Benim ki de 😅 ama bende utanırım dışarıda bir iki tane anı olsun yeter zaten ya. Hastalıktan dolayı eve tıkanıp kaldık zaten.
Haklisin kuzucum ya bos bos oturuorum ben de su an evde o kadar sıkıldım ki sıcak bir de nereye gidilcek ki 😔 şimdi yemek yicem üstüne de iki yudum kahve içicem havam yerine gelsin bariii 🥰

Yaa ben de belki sonra paylaşırım ama paylaşma niyetim yok. Bizim için olsun istiyorum o anılar. Baktım da cidden baya var Pinterest de hiç aklıma gelmemişti 😅
Pinterest benim can yoldaşım fikir dostum gece mesailerim 😂😍 çok seviyorum dekorasyon moda falan herşeye bakıyorum yıllardırrr annem de ordan örgü modelleri falan bakar eskiden beri bir sürü fikir çıkıo cidden akıl akıldan üstündür ☺️

95122EE4-62EB-46B1-BD4A-348CD0B96947.jpeg
5F065BE6-C6D3-46A8-99EC-92DD229A68AA.jpeg
6BCBFB34-C7C1-4EC8-ACF5-49E9D130C88B.jpeg
@tiny miracle bence ilk fotoğraflardaki gibi koyarız elimizi beceririz o kadar 🙄 ama elbisem yok öyle dar 😂 bakıp alayım madem 🤭 H Hazel9 bir de nasıl doğru durulur o bile var ben kesin ikincideki gibi verirdim pozumu 😅😂

Haklisin kuzucum ya bos bos oturuorum ben de su an evde o kadar sıkıldım ki sıcak bir de nereye gidilcek ki 😔 şimdi yemek yicem üstüne de iki yudum kahve içicem havam yerine gelsin bariii 🥰
Ohhh ne yapalım bizim sefamız da o kadar bu şartlarda. Kahve iyi fikir ben de yapayım ya 🙂

X