2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ve hala öyle dürüm gibi saranlar var korkunç baya araştırdım ben de bu konuyu dediğim gibi içime siniyor yani kundaklama sizden de onay almak içimi rahatllattı bulunmaz kumaşsın kız sen yenidoğn hemşiresi

Valla ne biliyim öneren de çok önermeyen de işte anam babam usulü biraz da yeni bilgiler ile büyütcez gitcez baby

Kızlar bugün napsak yaa. Dolma mı sarsam dolaba atsam biraz da pişiririm diyorum. Uzun süre oturup o işi görebilir miyim sizce

Kızlar bugün napsak yaa. Dolma mı sarsam dolaba atsam biraz da pişiririm diyorum. Uzun süre oturup o işi görebilir miyim sizce
Az önce tatlı yedim o yüzden yemeği basitten geçeceğim tavuklu salata. Eşimde dünden kalanı yer en olmadı yemek memek yoook Sarma yapmaya da asla tahammül edemem belki biber dolması filan en fazla yapabileceğim şey olurdu o kategoride

Dolaplık ani bişeyler yapmak lazım yaa ama kışlık diye değil de. Ağırlaşınca yemek yapmıcam galiba
Hiç dolaba yemek atma huyum yoktur. Atsam da çıkarıp pişirme tadı değişiyor geliyor bana sevmiyordum yapmaya yapmaya da öyle huy kalıyor insanda. Bazıları çok güzel yapıyor valla aktif olarak. Bende yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…